Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 07:38:45

Пошук роботи для Ані тривав кілька тижнів і закінчився успішно

05.11.2021   08:02Агенцiя

Робота існує для тих, хто її шукає… І це дійсно так, бо не даремно ж кажуть, що під лежачий камінь вода не тече.

Це добре усвідомлювала Анна Алійник, яка на початку вересня звернулася за допомогою до Городнянської філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

 Їй хотілося знайти роботу якнайшвидше, і щоб за фахом - бухгалтером. Про це дівчина відразу повідомила своєму кар’єрному раднику – фахівцю, який допомагає безробітному в пошуку роботи. Анна прислухувалась до його порад, чітко виконувала рекомендації. Зокрема, відвідала інформаційний семінар з питань зайнятості, отримала профконсультацію, під час якої їй допомогли скласти резюме, ознайомили з правилами ведення співбесіди з роботодавцем тощо. А вже при наступному відвідуванні служби зайнятості кар’єрний радник  запропонував розглянути вакансію головного бухгалтера в Городянському МСТ.

І хоча на  вакантне місце Анна була не єдиною кандидатурою, проте це її не злякало. Зустріч з роботодавцем  пройшла вдало. Перевагою стала чітка мотивація безробітної, бажання працювати та готовність вчитися новому.  

Пошук роботи для Анни Алійник з Городні тривав кілька тижнів і закінчився успішно – працевлаштуванням. Тож побажаємо їй успіхів на новій роботі, нехай праця  приносить задоволення.

Прес-служба Чернігівського обласного центру зайнятості, т.678-675

Останні новини Чернігівщини

21 січня - який день, свято та прикмети

21 січня - який день, свято та прикмети 07:10

21 січня у світі відзначаються Міжнародний день обіймів, День дотепних фраз, Міжнародний день фетишу, Міжнародний день дитячого свята, Міжнародний день тренувальних штанів.

Пресконференція В’ячеслава Чауса про «Велике будівництво»: Результати в області помітні всім

Пресконференція В’ячеслава Чауса про «Велике будівництво»: Результати в області помітні всім 07:09

Голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус поспілкувався зі ЗМІ області щодо результатів президентської програми «Велике будівництво» у 2021 році.

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.