Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 07:21:47

На Чернігівській ТЕЦ залишилося вугілля на три тижні

02.11.2021   09:13Агенцiя

Запаси вугілля на складах ТЕЦ cкладають лише 14 тисяч тон. Про це повідомив на виконкомі, 1 листопада, т.в.о. директора "Чернігівської ТЕЦ" Дмитро Аркатов.

За словами керівника ТЕЦ, цих запасів вугілля вистачить приблизно на 3 тижні.

"Щодня на підприємстві спалюється 550 тон. Запасів на сьогоднішній ранок достатньо для роботи станції 22 дні", - сказав Дмитро Аркатов.

Минулого року в цей час на складах ТЕЦ було 40 тисяч тон. Тому представники міської влади закликали орендарів ТЕЦ поповнити запаси вугілля.

"Ви (орендарі ТЕЦ - ред.) взяли зобовязанння щодо забезпечення теплом населення. Знаходьте фінансові та інші можливості для поповнення запасів вугілля, щоб не доводити ситуацію до небезпечного стану, - відзначив міський голова Чернігова Владислав Атрошенко.

Якщо ж на ТЕЦ закінчиться вугілля, то підприємсто може використовувати газ, але це дуже дорого, зазначили представники міської влади.

джерело

Останні новини Чернігівщини

21 січня - який день, свято та прикмети

21 січня - який день, свято та прикмети 07:10

21 січня у світі відзначаються Міжнародний день обіймів, День дотепних фраз, Міжнародний день фетишу, Міжнародний день дитячого свята, Міжнародний день тренувальних штанів.

Пресконференція В’ячеслава Чауса про «Велике будівництво»: Результати в області помітні всім

Пресконференція В’ячеслава Чауса про «Велике будівництво»: Результати в області помітні всім 07:09

Голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус поспілкувався зі ЗМІ області щодо результатів президентської програми «Велике будівництво» у 2021 році.

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.