Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 08:12:53

ФКМ: про результати продажів на електронних аукціонах

29.10.2021   14:23Агенцiя

Фонд комунального майна Чернігівської міської ради інформує про результати продажів на електронних аукціонах об’єктів малої приватизації:

1. Нежитлове приміщення загальною площею 622,3 кв.м за адресою: м. Чернігів, вул. Козацька, 28. Покупець – ТОВ «ФАРМЄДІС», ціна продажу – 1 575 492,34 грн з урахуванням ПДВ.

2. Група інвентарних об’єктів: операторська площею 24,0 кв.м, компресорна площею 28,2 кв.м, газозаправочні колонки 73,7 кв.м/ 6 од., навіс 228,2 кв.м, огорожа з металевої сітки 151,6 кв.м, огорожа залізобетонна 331,2 кв.м, металеві ворота 2 од., асфальтове покриття 2409,0 кв.м, колонки газороздавальні АСТРА 02-07 2 од., колонка газороздавальна 1 од., компресор АВ-100 1 од., насосний агрегат SKC 4.08 з електродвигуном 1 од., герметичний насосний агрегат АНСГМ5-90 У 2,5 1 од. за адресою: м. Чернігів, вул. 1 Травня, 178а. Покупець – ТОВ «УТН-ЧЕРНІГІВ», ціна продажу – 12 000 000,00 грн з урахуванням ПДВ.

Загалом за січень-жовтень поточного року фондом комунального майна міської ради забезпечено надходження до міського бюджету від приватизації в сумі 15,5 млн грн.

 

За повідомленням ФКМ міської ради

Останні новини Чернігівщини

Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54

Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.

Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33

Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.

За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11

За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.

Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43

Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.

Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21

Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини