Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 15:14:16

Вартість проїзду у міському транспорті Ніжина коштуватиме 8,50 та 10 гривень

19.10.2021   18:29Агенцiя

Школярі за проїзд будуть платити 5 гривень весь рік, а пенсіонери матимуть можливість їздити за 6 гривень з 9 до 16 години.

Таке рішення прийняв виконавчий комітет Ніжинської міської ради на засіданні 18 жовтня.

У порядку денному засідання було 9 питань, серед них «Про встановлення тарифів на послуги міського пасажирського автомобільного транспорту».

Начальник управління житлово-комунального господарства та будівництво Анатолій Кушніренко поінформував, що звернулися перевізники міста з проханням підвищити тарифи на проїзд в міському пасажирському транспорті у зв’язку зі зростанням витрат підприємства на пальне, запчастини, автогуми, паливно-мастильні матеріали тощо.

Згідно з наданими перевізниками розрахунків тарифу перевезення пасажирів по маршрутах становить:

ТОВ«Пассервіс» Маршрут №4 – 11,92 грн. Маршрут №7 – 7,48 грн. Маршрут№11- 11,55 грн. Маршрут№12 – 9,40 грн. Маршрут №13 – 13,49 грн. Маршрут №14 – 12,29 грн. Маршрут №39 – 8,51 грн. Середній тариф по підприємству складає 10,66 грн.

ПП «Омнібус» Маршрут №1 – 8,12 грн. Маршрут №2 - 8,80 грн. Маршрут №5 – 7,12 грн. Маршрут №15 – 8,25 грн. Маршрут №16 – 10,77 грн. Середній тариф по підприємству складає 8,61 грн.

Заслухавши інформацію керівника управління та представників від перевізників члени виконавчого комітету прийняли рішення про затвердження тарифу на перевезення на маршрутах, які обслуговує ПП «Омнібус» - 8,50 грн., та 10 грн., які обслуговує ТОВ «Пассервіс». Для школярів 5 грн. протягом всього календарного року, для пенсіонерів 6 грн. з 09-00 до 16-00 год.

Міський голова Олександр Кодола зауважив перевізникам на неухильному дотриманні графіків руху. Наразі сьогодні склалася ситуація чи будуть взагалі в місті існувати пасажирські перевезення. Тому підняття тарифів на проїзд це вимушена міра.

Дане рішення щодо корегування тарифів прийнято з метою збереження пасажирських перевезень в місті.  

За інф. Ніжинської міської ради

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».