Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 16:45:33

У Чернігові обговорили питання співпраці з ПРООН у напрямку розвитку бізнесу

07.10.2021   12:49Агенцiя

Участь Ліги ділових та професійних жінок у проєктах, що реалізуються за підтримки Програми розвитку ООН в Україні, обговорили вчора учасники зустрічі в Агенції регіонального розвитку.

Обговорювані проєкти стосуються створення стандартів ведення бізнесу та запровадження системи саморегулювання, зміцнення бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств, розширення економічних можливостей жінок та подолання гендерних стереотипів у веденні бізнесу.

Участь у заході взяли Дафіна Герчева, постійна представниця ПРООН в Україні, Віктор Мунтян, керівник Програм відновлення та розбудови миру, ПРООН, Максим Борода, керівник проєкту «Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малого та середнього бізнесу в Україні», заступник голови облдержадміністрації Дмитро Іванов, представниці Ліги ділових та професійних жінок.

За словами голови правління Ліги Юлії Заїки, ця громадська організація має на меті зробити бізнес в Україні ефективним, а жінок — успішними та компетентними. Для цього й реалізуються різноманітні програми та проєкти, проводяться тренінги, бізнес-фести, бізнес-сніданки, нетворкінг та інші нові формати діяльності, які об’єднують підприємниць, збагачують їх новим досвідом, відкривають нові перспективи.

У ході зустрічі були обговорені різні аспекти розвитку організаційної, управлінської та фінансової спроможності бізнес-об’єднань, а також конкретні проблеми ведення бізнесу під час пандемії ковіду, шляхи їх подолання та відновлення фінансових, кадрових та психологічних ресурсів.

— Дякую за змістовну зустріч. Цікаво було би провести хоча б один робочий день з кожною із вас. Думаю, у вас багатому чому можна навчитися, — підсумувала розмову постійна представниця ПРООН в Україні Дафіна Герчева.Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування

У Чернігові проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування 14:01

У Чернігові 24 січня проводять евакуацію всіх навчальних закладів через повідомлення про замінування.

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни?

З рук в руки: як документально засвідчити договір міни? 13:22

Бартер – це прямий безгрошовий обмін товарами або послугами. Віндосить давно заклав основи сучасних ринкових відносин, проте не залишився лише на сторінках книжок історії. Договір міни й сьогодні є розповсюдженимспособом засвідчення цивільно-правових відносин.

Офіцера з Чернігова нагороджено орденом Богдана Хмельницького (посмертно)

Офіцера з Чернігова нагороджено орденом Богдана Хмельницького (посмертно) 13:15

Старшого лейтенанта Володимира Шпака за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно). Відповідний Указ Президент України Володимир Зеленський підписав 21 січня.

 46,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

46,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19 13:11

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 24 січня в області зроблено 774 737 щеплень проти Covid. Повну вакцинацію (2 дози) мають 375 938 осіб, або 46,1% дорослого населення. З-поміж них 43 особи отримали додаткову дозу та 4 364 — бустерну. Ще 18 454 людини (або 2,2%) щеплені першою дозою препарату.

Про систему прибирання снігу на вулицях Чернігова розповів керівник КП АТП-2528 Руслан Волок

Про систему прибирання снігу на вулицях Чернігова розповів керівник КП АТП-2528 Руслан Волок 13:03

Керівник комунального підприємства «АТП-2528» Руслан Волок у студії програми «На часі» телеканалу «Новий Чернігів» розповів про те, наскільки готові до несприятливих погодних умов чернігівські комунальники, о котрій годині доби виїжджає спецтехніка на дороги для прибирання снігу і за скільки годин вона може розчистити вулиці міста.