Залучення іноземних інвестицій — один із пріоритетів роботи ОДА: Дмитро Іванов на виробництві паркетної дошки
ТОВ «Деревообробний комбінат «Сіхе Україна», яке повністю засновано на іноземних інвестиціях, відкрило у Чернігові виробництво паркетної дошки.
 
					Розміщене підприємство на незадіяних виробничих площах ПрАТ «Камвольно-суконна компанія «Чексіл». З виробничими потужностями та роботою комбінату ознайомився сьогодні під час робочого візиту заступник голови облдержадміністрації Дмитро Іванов.
— Оскільки на Чернігівщині деревообробна галузь має значний потенціал, важливо налагодити взаємовигідні відносини між областю та іноземним (у цьому випадку китайським) інвестором, — наголосив Дмитро Іванов. — Адже додаткові капіталовкладення — це і розвиток економіки, і нові робочі місця. До того ж економічно вигідно експортувати готову продукцію з деревини, а не сировину.
Заступник голови ОДА порадив керівництву підприємства у пошуку фахівців з деревообробки звернути увагу на Сновське вище професійне училище лісового господарства, на базі якого працює Регіональний навчально-практичний центр деревообробних технологій. З боку ОДА — всебічна підтримка у цьому питанні.
ТОВ «Деревообробний комбінат «Сіхе Україна» — це підприємство з повним циклом перероблення деревини, від дубового кругляка до готової паркетної дошки. Основним напрямом продажу є Європа, у планах — експорт і в Америку. Наразі на комбінаті працює близько 100 осіб, до кінця поточного року планується збільшення працюючих — до 200.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27
З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 30 жовтня по 8:00 31 жовтня 2025 року 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48
Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.

 © 2005-2025
 © 2005-2025