Знайти нову роботу допомогли вчорашні колеги зі служби зайнятості
Секрет успішного працевлаштування своїх підопічних у службі зайнятості вбачають у їх активній життєвій позиції та наголошують: роботу знаходить той, хто її шукає.
![](/uploads/30551-m.jpg)
Зі свого боку гарантують фаховий супровід особистого консультанта, що допоможе шукачам роботи прийти до поставленої мети якомога швидше.
Про це Павло Авраменко з Городні знав не від сторонніх осіб, а з власного професійного досвіду, адже майже три з половиною роки пропрацював у службі зайнятості. Колеги знали його як наполегливого та відповідального працівника, готового завжди прийти на допомогу. Отож, відколи його посада підпала під скорочення, активно переймалися пошуком роботи для чоловіка. У їх професійності Павло не сумнівався, тому відразу звернувся за допомогою до служби зайнятості.
Пошук роботи почався за продуманою до дрібниць та перевіреною часом технологією. Кар’єрний радник провів поглиблене профілювання безробітного, в ході якого визначив його професійний та освітній рівень, ступінь мотивації, активність та мобільність на ринку праці. Обговорили й перешкоди, які можуть стати на заваді при пошуку. Спільно був складений індивідуальний план працевлаштування.
Перебуваючи на обліку в службі зайнятості, Павло відвідав семінари з техніки пошуку роботи, на яких допомогли скласти резюме, навчили правильно вести себе на співбесіді з роботодавцем тощо. Саме його резюме зацікавило директорку Городнянського ліцею №2, якій потрібен був заступник з адміністративно-господарських питань. ЇЇ привабили професійні компетенції претендента на посаду, влаштовував і його освітній рівень - спеціаліста з фінансових питань. Після особистого спілкування у керівника сумнівів не залишилось.
Так, Павло Авраменко став членом професійної команди Городнянського ліцею №2. Керівництво навчального закладу задоволене своїм працівником. А ми, в свою чергу, бажаємо йому успіхів на новій роботі.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.