Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 серпня, 04:29:38

Заробітна плата в області в серпні 2021 року. СТАТИСТИКА

30.09.2021   09:44Агенцiя

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в серпні 2021 року становила 11425 грн. Це в 1,9 раза вище мінімальної заробітної плати (6000 грн) та на 20,5% – ніж рік тому.

Реальна заробітна плата (з урахуванням змін споживчих цін) порівняно із серпнем 2020 року зросла на 8,9%.

Найвищий рівень оплати праці зафіксовано на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів (21668 грн), виробництва коксу та продуктів нафтоперероблення (19469 грн), в установах державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування (16385 грн), фінансової та страхової діяльності (15541 грн), на підприємствах складського господарства  та допоміжної діяльності у сфері транспорту (14745 грн), постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (14337 грн).

Найменшою була заробітна плата працівників, зайнятих у тимчасовому розміщуванні й організації харчування, у сфері творчості, мистецтва та розваг, у виробництві меблів, іншої продукції, ремонті і монтажі машин і устатковання, у поштовій та кур'єрській діяльності, де нарахування не перевищили 66,1% середнього рівня в економіці області.

Серед регіонів України найвищий рівень оплати праці спостерігався  в м.Києві (20358 грн), найнижчий – у Чернівецькій (10811 грн), Кіровоградській (11088 грн), Волинської  (11254 грн), Тернопільскій (11283 грн) та Херсонській (11418 грн) областях.

Головне управління статистики у Чернігівській області


 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57

Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.

 Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року

Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55

Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:51

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

27 серпня: цей день в Україні і світі

27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50

День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини