Алкогольні напої та тютюнові вироби стали дорожчими
Індекс споживчих цін (інфляції) у жовтні 2012 р. як в області, так і в Україні становив 100,0%; з початку року в області – 99,0%, в Україні – 99,7%.
Серед регіонів у жовтні 2012 р. найвищий показник інфляції (100,3%) зафіксовано в Хмельницькій, найнижчий (99,5%) – у Херсонській області.
На споживчому ринку області в жовтні 2012р. серед продуктів харчування найбільше (на 3,6%) подешевшав рис. На 1,2-2,1% знизилися ціни на овочі, цукор, продукти переробки зернових та шоколад; на 0,2-1,0% – на макаронні вироби, м’ясо птиці, рибу та продукти з риби, свинину. Водночас на 2,1-2,2% подорожчали молоко та сало; на 0,3-1,0% зросли ціни на фрукти, яловичину, олію та сири.
Алкогольні напої та тютюнові вироби стали дорожчими на 0,3%, у т.ч. алкогольні напої – на 0,4%, тютюнові вироби – на 0,3%.
Зростання цін у сфері охорони здоров’я на 0,2% відбулося, головним чином, за рахунок подорожчання фармацевтичної продукції.
Ціни на транспорт у цілому підвищилися на 0,2%, що в першу чергу зумовлено подорожчанням палива та мастил на 0,7%. У той же час вартість перевезень залізничним транспортом знизилася на 4,0%.
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.