Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 серпня, 17:17:06

За підсумками 2020 року на Чернігівщині функціонували 5812 підприємств малого бізнесу

04.09.2021   09:00Агенцiя

Частка малих підприємств у загальній кількості підприємств-суб’єктів підприємницької діяльності склала 93%.

На малих підприємствах області у 2020р. працювали 27% найманих працівників області, або 30 тис. осіб. У середньому на одному малому підприємстві працювали 5 осіб.

Малі підприємства забезпечують понад чверть загального обсягу реалізації продукції області, який дорівнює 30 млрд.грн. У структурі реалізації 36% обсягу припадало на сільське, лісове та рибне господарство, 32% – на оптову та роздрібну торгівлю, ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів, 13% – на промисловість. Понад третини обсягу реалізованої продукції (товарів, послуг) малих підприємств належить мікропідприємствам – 11 млрд.грн.
 
У 2020р. малі підприємства отримали прибутковий фінансовий результат у сумі 2 млрд.грн, у тому числі мікропідприємства  – 545 млн.грн прибутку.

Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.