На трасі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка триває масштабний ремонт
Станом на початок вересня дорожніми роботами охоплено 11 ділянок цієї траси сумарною протяжністю 75,2 км.
Про це повідомляє Служба автомобільних доріг в Чернігівській області.
Зараз, зокрема, облаштовуються місця зупинки транспорту та пішохідних доріжок на оновленій п’ятикілометровій ділянці дороги Н-07 на межі Чернігівської та Київської областей.
Водночас там встановлюється система водовідведення з дороги, вбудовуються водостічні лотки. Залишається підсипати укоси та укріпити узбіччя, вмонтувати технічні засоби організації дорожнього руху, нанести розмітку.
Виконує роботи ТОВ "ДС ПРОМ ГРУП".
Нагадаємо, протяжність траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка у Чернігівській області становить майже 143 км. Це шлях, що поєднує південь Чернігівщини з Київщиною та Сумщиною.
Дорога була побудована у 1965-1980 роках і вже давно стала непридатною для сучасного транспортного навантаження. Її капітальний ремонт ведеться в рамках програми Президента «Велике будівництво». Заразом реконструюються мости, що раніше не відповідали нормам за габаритами та вантажопідйомністю.
В результаті траса Н-07 Київ - Суми - Юнаківка буде приведена у відповідність до сучасних параметрів інтенсивності та безпеки руху.
Останні новини Чернігівщини
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.
У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36
З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

