За умовами тендеру, відбудувати Попудренка,16 мають протягом року
На відкритих торгах, які відбулися 27 серпня в системі публічних закупівель Prozzoro, визначений виконавець майбутнього капітального ремонту пошкодженої житлової будівлі по вул. Попудренка, 16 у Чернігові.
Відповідно до умов тендерної закупівлі, капремонт цього будинку проводиться за кошти міського бюджету. Виконати його підрядник має до 20 серпня 2022 року.
Участь у торгах взяли два претенденти, які змагалися в ціні. Зараз на сторінці закупівлі вже оприлюднене повідомлення замовника про намір укласти договір з тим із тих, чия цінова пропозиція виявилася меншою. Це компанія "УТБ-ІНЖИНІРИНГ", яка готова відновити обвалений будинок за 31 млн. 813 тис. 265 грн. Цінова пропозиція іншого учасника була на понад 150 тис. грн. дорожчою.
Як відомо, до оголошення цього тендеру місто кілька разів оголдошувало про пошук інвестора, який би звів на місці обваленого новий будинок, а мешканцям компенсував вартість їхнього житла. Бажаючих не знайшлося.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Стійкість громад в умовах війни: на Форумі місцевої демократії шукали спільні рішення 14:29
У Чернігові 16 червня відбувся Форум місцевої демократії Чернігівщини «Стійкість громад через участь, довіру та партнерство», який об’єднав представників органів місцевого самоврядування, молодіжних рад та інститутів громадянського суспільства. У центрі обговорення — питання стійкості громад в умовах війни, відновлення територій, залучення жителів до ухвалення рішень та розвиток партнерств.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 14:07
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Поліцейський з Чернігівщини Євгеній Каліберда виборов ще одну перемогу на змаганнях з гирьового спорту 12:35
Поліцейський Євгеній Каліберда взяв участь у відкритому чемпіонаті Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України з гирьового спорту серед колективів силових структур.
Між освітою Чернігівщини та УДУ імені Михайла Драгоманова укладено меморандум про співпрацю 11:43
З метою вдосконалення освітнього середовища та об'єднання зусиль задля реалізації державної політики відбулося офіційне підписання Договору про співробітництво між Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова та Управлінням освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації.
Імпульс для розвитку Чернігова: у місті відбулася зустріч із авторами проєкту «Сенси міст» 11:20
15 червня у Чернігівській міській раді відбулася зустріч із доктором філософських наук, філософом Олександром Філоненком та дослідником Андрієм Мельником — співзасновниками проєкту «Сенси міст».