Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 10:13:42

В’ячеслав Чаус про реалізацію програми «Спроможна школа…»: Робота має бути виконана якісно та вчасно

30.08.2021   22:16Агенцiя

11 проєктів територіальних громад Чернігівщини отримають фінансування у рамках реалізація Урядової програми «Спроможна школа для кращих результатів».

Загалом область подала на розгляд 40 пропозицій.

Сьогодні, 30 серпня, голова ОДА В’ячеслав Чаус зустрівся з керівниками п’яти громад, – Варвинської, Вертіївської, Городнянської, Семенівської, Ріпкинської, – та представниками профільних структурних підрозділів облдержадміністрації, щоб обговорити особливості реалізації проєктів, адже вони досить різнопланові.

Зокрема, у Семенівській гімназії №2 уже відбувається капітальний ремонт даху із заміною покрівлі; Вертіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені М.П.Кирпоноса працює над впровадженням комплексних заходів з теплореновації (утеплення фасадів, цоколю та горищного перекриття); Комунальний заклад «Городнянський ліцей № 2» запланував капітальний ремонт харчоблоку та актової зали з заміною внутрішніх мереж вентиляції, водопостачання та каналізації; у Варвинській громаді передбачено внутрішньо-оздоблювальні роботи однієї зі шкіл, а Ріпкинський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів завершуватиме капітальний ремонт для створення сучасного освітнього простору.

— Прошу поєднати непоєднуване: робота має бути зроблена якісно та вчасно. Пам’ятайте, що кошти неперехідні, — акцентував голова ОДА. — Роботу на об’єктах варто організувати з урахуванням вимог охорони праці, а також максимально комфортно для проведення навчального процесу. Там, де ремонтують їдальні, необхідно пильнувати дотримання усіх протоколів безпеки харчування під час підвозу їжі з інших закладів».

Також В’ячеслав Чаус закликав звертатися за рекомендаціями до Управління капітального будівництва, яке може допомогти як в впорядкуванні документації, так і з технічним наглядом.

Наразі громади чекають надходження передбачених коштів для більш активної роботи.

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.