Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 08:44:11

За який звітний період ФОП - єдинники 1 - 3 груп вперше подають Додаток 1 у складі нової форми податкової декларації

30.08.2021   10:15Агенцiя

З 01.01.2021 форму Податкової декларації платника єдиного податку доповнено додатком 1 «Відомості про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску» (далі – Додаток 1).

Додаток 1 є невід’ємною частиною Податкової декларації, подається та заповнюється ФОП – платниками ЄП 1 – 3 груп, які є платниками ЄСВ. Декларація подається за новою формою за податкові звітні періоди 2021 року.
Відповідно до абз. 5 ч. 8 ст. 9 Закону № 2464 про збір та облік єдиного внеску періодом, за який платники ЄСВ, зокрема, ФОП подають звітність до контролюючого органу (звітним періодом), є календарний рік.

Отже, єдинники 1 та 2 груп вперше подають до контролюючого органу Додаток 1 у складі нової Податкової декларації за 2021 рік, граничний термін подання– до 01 березня 2022 року.

ФОП - єдинники 3 групи подають Додаток 1 у складі Податкової декларації за IV квартал 2021 року у термін до 09 лютого 2022 року наростаючим підсумком: за І квартал, півріччя, три квартали, рік.

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.