Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 жовтня, 13:37:56

Чернігівський експертно-технічний центр Держпраці чекає покупця-інвестора

28.08.2021   12:00Агенцiя

В Україні триває реалізація спецпроєкту Фонду державного майна України, що передбачає приватизацію 23 експертно-технічних центрів Державної служби України з питань праці.

У Чернігові перший аукціон з продажу Чернігівського експертно-технічного центру Держпраці відбувся 13 липня. Але покупці так і не з’явилися.

Чому приватизація центру не зацікавила інвесторів, коли відбудеться новий аукціон та відповіді на інші питання дізналися журналісти регіональних видань учора, 26 серпня, під час престуру до ЄМК ДП "Чернігівський експертно-технічний центр Держпраці". Захід організувала облдержадміністрація спільно з ФДМУ у Чернігівській області.

Директор центру Микола Штанько розповів, що підприємство працює з 1995 року і ніколи не було збитковим. Так, у 2019 році чистий прибуток склав понад 11 млн грн, а у 2020 році — більше ніж 8 млн (зменшення доходу пов’язують з пандемією Covid-19). Центр здійснює науково-технічну підтримку державного нагляду у сфері охорони праці. Це і забезпечення безпеки діяльності людей на робочих місцях, і діагностика машин та механізмів, і техогляди будівель, і проведення різноманітних експертиз та видача дозволів.

Сподіваємося, що після приватизації підприємство опиниться в руках сильного інвестора, що продовжить напрацювання центру, збереже робочий колектив та буде приносити дохід у бюджет Чернігова, — наголосив Микола Штанько.

ДП «Чернігівський експертно-технічний центр» Держпраці планується продати за 18 мільйонів гривень, аукціон відбудеться 30 вересня. Але оскільки перші торги виявилися невдалими, є побоювання, що для багатьох інвесторів ціна досить висока і не кожен зможе відгукнутися на таку пропозицію, — повідомив Начальник Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернігівській області Регіонального відділення ФДМУ по Київській, Черкаській та Чернігівській областях Валерій Йовенко. Він висловив сподівання, що підприємство освоїть сильний та чесний інвестор та буде використовувати центр за призначенням, розширюючи та вдосконалюючи його роботу.

 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський рибоохоронний патруль викрив порушників Правил рибальства, які завдали збитків рибному господарству на понад 40 тис.грн 11:26

20 жовтня 2021 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Чернігівського району виявлено грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:20

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

По Киїнці завершується влаштування верхнього шару нового асфальтобетонного покриття

По Киїнці завершується влаштування верхнього шару нового асфальтобетонного покриття 11:09

У процесі оновлення ділянка траси Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів по селу Киїнка, що на виїзді з обласного центру. Ремонтується відрізок від Чернігова до перехрестя з дорогою М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі. Протяжність ремонту - 3,7 км.

«Готель «Слов’янський» знову виставлено на приватизаційний онлайн-аукціон

«Готель «Слов’янський» знову виставлено на приватизаційний онлайн-аукціон 09:01

5 листопада відбудеться онлайн-аукціон з приватизації майнового комплексу Державного комерційного підприємства «Готель «Слов’янський». Об’єкт розташований за адресою: Чернігівська обл., м. Новгород-Сіверський, вул. Монастирська, 2а.

Кабмін погодив призначення Назіма головою Прилуцької РДА

Кабмін погодив призначення Назіма головою Прилуцької РДА 08:58

Кабінет Міністрів на засіданні 20 жовтня погодив призначення Володимира Назіма на посаду голови Прилуцької районної державної адміністрації Чернігівської області.