ТОВ ПК «Пожмашина» потрібні кадри. Обіцяють легальну роботу та достойну зарплату
Наразі на підприємстві актуальними є 14 вакансій. Потрібні інженерно-технічні та робітничі кадри, зокрема електрозварники ручного зварювання, маляра, токарі, слюсарі з механоскладальних робіт, інженери-конструктори. У поточному році службою зайнятості вже укомплектовано 16 вакансій із 41, поданої роботодавцем.
ТОВ «Промислова компанія «Пожмашина», що розташована в селищі Ладан Прилуцького району, - український виробник протипожежної, аварійно-рятувальної і спеціалізованої техніки. Підприємство працює з 1927 року. На сьогодні виготовляє широкий асортимент техніки, в якій мають потребу рятувальники при ліквідації надзвичайних ситуацій. За останніх 4 роки в розвиток виробництва були вкладені значні інвестиції, завдяки яким підприємство отримало інноваційне обладнання, переважно з числовим програмним керуванням за 26 різними найменуваннями. А ще «Пожмашина» - це роботодавець з високими стандартами організації праці та достойним рівнем заробітної плати.
З питань працевлаштування до ТОВ ПК «Пожмашина» або на інше підприємство міста чи області звертайтеся до обласного центру зайнятості за телефоном: (04637)67-53-23.
Обирайте можливості – працюйте легально! Щоденно в базі вакансій обласної служби зайнятості актуальними є близько тисячі пропозицій легальної роботи, ознайомитися з якими можна на сайті: https://chg.dcz.gov.ua/
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.