Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 05:30:00

Нова пошта відкрила автоматизований сортувальний термінал у Чернігові

18.08.2021   17:35Агенцiя

Влітку у Чернігові відкрився новий сучасний сортувальний термінал, що здатен обробляти 120 посилок на хвилину

Він оснащений автоматичними сортувальними лініями для прискореної обробки посилок, які допомагають зберегти високу швидкість доставки Новою поштою при постійному зростанні обсягів відправлень. Завдяки автоматизації час знаходження посилки на сортувальному терміналі складає лише 2 хвилини.

«Автоматичне сортування посилок забезпечує точність та швидкість сканування і майже повністю виключає вплив людського фактору, що допомагає нам зберегти якість доставки для клієнтів на належному рівні. Ми активно розвиваємо мережу відділень, відповідно зростає й навантаження на існуючі сортувальні термінали. Якісна робота мережі можлива лише за умови правильного функціонування кожної ланки у логістичному ланцюжку», - говорить Олександр Бульба, СЕО Нової пошти.

Постановочних місць для авто у терміналі - 43, телескопічних конвеєрів для завантаження й вивантаження – 6. Кількість населених пунктів, для яких сортуються посилки на терміналі – 67. В роботі терміналу задіяно 74 працівники.

У 2021 році Нова пошта почала відкривати технологічні сортувальні термінали не лише у містах-мільйонниках, а й у обласних центрах та містах, де проходять ключові логістичні маршрути. Крім Чернігова, влітку термінали запрацювали ще у Миколаєві, Івано-Франківську, Сєвєродонецьку та Рівному.

Невдовзі нові термінали відкриються ще в кількох містах. У планах Нової пошти – оновити та автоматизувати сортувальні центри у більшості обласних центрів.
 

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.