Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 09:04:56

На трасі Київ-Суми-Юнаківка поблизу Охіньок укладено верхній шар асфальтобетону

18.08.2021   17:10Агенцiя

На відрізку капремонту дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка між Охіньками та поворотом на Сокиринці укладений верхній шар з щебенево-мастикового асфальтобетону.

Про це повідомляє служба автомобільних доріг в Чернігівській області.

Роботи на основному проїзді завершені, зараз влаштовується верхній шар покриття на примиканнях.

Також продовжується облаштування місць зупинки автотранспорту, пішохідної зони в Охіньках.

Протяжність ділянки — 9,8 км. Підрядна організація — ТОВ "Спільне українсько-німецьке підприємство "Автострада".

Станом на середину серпня дорожніми роботами охоплено 11 ділянок траси Н-07 сумарною протяжністю 75,2 км. Найінтенсивніше зараз працюють на ділянці від Прилук в сторону Сум.

Нагадаємо, що у 2021 році в Чернігівській області проводяться масштабні роботи з капітального ремонту траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка. Протяжність дороги на території області — майже 143 км. Цей шлях поєднує південь Чернігівщини з Київщиною та Сумщиною.

Дорога побудована у 1965-1980 роках. Конструкція дорожнього покриття: на 78,4 км — з цементобетону на основі з піску та на 64,4 км — з чорного щебеню на дьогтьо-ґрунтовій або щебеневій основі, місцями з верхнім шаром асфальтобетону.

 
Уже тривалий час дорога непридатна до сучасного транспортного навантаження:  на цементобетонному покритті постійно виникали руйнування окремих плит та їхніх частин, поперечних швів, місцями — суцільні сітки тріщин. Усе це негативно впливало на безпеку дорожнього руху та комфортність проїзду на дорозі.

У процесі капітального ремонту автошлях приводиться у відповідність до сучасних параметрів навантаження та безпеки руху. Розбиті бетонні плити та чорнощебеневе покриття замінюються на асфальтобетон, проводиться реконструкція мостів. Проїзна частина розширюється.

Підрядні організації: ТОВ "Спільне українсько-німецьке підприємство "Автострада", ТОВ "ШБУ-77", ТОВ "ДС Пром Груп".

За програмою Президента України «Велике будівництво» у 2021 році в області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення.

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.