Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 08:29:31

Підготовка до опалювального сезону: постачання газу, борги підприємств ТКЕ та тарифи

16.08.2021   09:31Агенцiя

Три блоки питань розглянули учасники селекторної наради Мінрегіону, яку провів 13 серпня міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Йшлося про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до опалювального сезону, тарифи і врегулювання боргів підприємств теплокомуненерго (ТКЕ). Від Чернігівщини участь в обговоренні взяли голова облдержадміністрації В’ячеслав Чаус, його заступниця Жанна Шерстюк та директор Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та ЖКГ Чернігівської ОДА Володимир Кривенко.

Олексій Чернишов повідомив, що з 16 серпня Мінрегіон розпочне перевірку стану готовності сфери ЖКГ до опалювального сезону в усіх областях. Також очільник міністерства озвучив позицію держави щодо формування тарифів на комунальні послуги, які мають залишитися на рівні минулого опалювального сезону.

— Маємо зробити все, щоб громадяни України були захищеними і не отримували платіжок із більшими показниками, — наголосив Олексій Чернишов і додав, що на місцях повинно бути розуміння вартості збереження тарифів, адже розв’язання цього питання потребує додаткових коштів. Тому вже на початку наступного тижня Мінрегіон проведе засідання з головами ОДА та очільниками міст, щоб обговорити можливості та варіанти дофінансування підприємств ТКЕ.

Наразі ж по всій Україні триває підготовка до опалювального періоду 2021/2022. На Чернігівщині рівень підготовки оцінюють у 60 відсотків. Зокрема, на складах КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ ФІРМИ «ТЕХНОВА» — 40 тис. тонн вугілля (65%). Із семи теплопостачальних підприємств області на сьогодні договори з газопостачальною компанією уклали п’ять, у двох інших — договори на стадії підписання.

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.