Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 09:01:19

Чернігів бере участь у програмі USAID з підвищення конкурентоспроможності міст України

06.08.2021   13:32Агенцiя

5 серпня 2021 року Чернігівську міську раду з робочим візитом відвідали представники Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» на чолі з керівником цієї програми паном Девідом Андерсоном, а також представники громадської організації «Електронна республіка».

Зустріч провів секретар міської ради О. Ломако, учасниками зустрічі також були представники структурних підрозділів міської ради.

Чернігівській міській раді були представлені результати поглибленого аналізу звіту Індексу конкурентноспроможності міст (ІКМ) 2019-2020 за окремими компонентами, за результатами якого місто Чернігів посіло 6-ту сходинку зі значенням– 62,88 бала. Таким чином, Чернігів належить до групи міст із високим ІКМ.

Довідково: ІКМ - це агрегований індикатор, що складається з 10 компонентів врядування (субіндексів) для оцінки конкурентоспроможності міст:

Кожен компонент містить один або декілька вимірів, інформація для яких заснована на статистичних даних або даних опитування бізнесу.

5 міст: Чернігів, Кропивницький, Миколаїв, Суми та Тернопіль включені до Програми покращення Індексу конкурентноспроможності міст, яка допоможе містам поліпшити бізнес-клімат за ключовими показниками Індексу. Також Чернігів входить у Міжміську групу з покращення бізнесклімату.

З кращими практиками органів місцевого самоврядування відтепер  можна буде ознайомитись  на веб-платформі Міжміської групи з покращення бізнесклімату: https://erepublic.org.ua/ikm.

За результатами зустрічі було прийнято рішення про напрацювання дорожньої карти  з покращення ІКМ для м. Чернігова та узгоджені відповідні кроки по співпраці.

У той же день представники Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» провели зустріч з представниками бізнес-спільноти м. Чернігова, що відбулась у приміщенні Агенції регіонального розвитку. Темою для обговорення стали бачення підприємців щодо умов для розвитку бізнесу в місті, існуючих проблемних питань, а також рівень співпраці і порозуміння з владними структурами.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.