За 9 місяців 2012 року населення Чернігівської області сплатило за житлово-комунальні послуги 528,6 млн.грн.
За 9 місяців 2012 року населення області сплатило за житлово-комунальні послуги 528,6 млн.грн., що (з урахуванням погашення заборгованості минулих періодів) становить 105,2% нарахованих сум.
Найвищий рівень оплати зафіксовано в Чернігівському районі (122,0%).
Менше, ніж нараховано, сплатили жителі Срібнянського району (97,0%).
Середні нарахування на одного власника особового рахунку за житлово-комунальні послуги та електроенергію (з розрахунку 150 кВт/год на місяць) у вересні становили 262,14 грн.
На кінець вересня населення заборгувало за житлово-комунальні послуги 90,4 млн.грн. Середній термін заборгованості становив 1,6 місяця. Найбільшою складовою боргу була заборгованість за централізоване опалення та гаряче водопостачання – 49%.
Борги за 3 місяці й більше мали: за централізоване опалення та гаряче водопостачання – 50,4% власників особових рахунків, за вивезення побутових відходів – 43,7%, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 20,2%, за централізоване водопостачання та водовідведення – 10,8%, за газопостачання – 6,8%.
Крім того, 7,1 млн.грн. становила заборгованість за електроенергію, а боржниками за 3 місяці й більше з цього виду послуг були 2,6% користувачів.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:09
Протягом минулої доби зареєстровано 12 небезпечних подій, а саме: 12 пожеж.
На Чернігівщині реалізують великий кліматичний проєкт у рамках програми ЄС «Horizon Europe» 09:48
У Чернігові відбулося установче засідання у рамках проєкту «Чернігів за кліматичні дії та сталу трансформацію». Захід відбувся на базі Національного університету «Чернігівська політехніка».
У Ніжині поліцейські оперативно встановили та затримали підозрювану в пограбуванні літньої жінки 09:23
Оперативники Ніжинського районного управління поліції «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисницю, яка пограбувала 84-річну жінку та втекла.
01 квітня: цей день в Україні і світі 08:22
День 1498 Російська агресія - Day 1498 Russian aggression
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.