Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 вересня, 01:25:50

На конкурс ДФРР в області попередньо відібрано 57 проєктів

05.08.2021   21:50Агенцiя

Обласна комісія з оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за кошти ДФРР, сьогодні на своєму черговому засіданні вирішила допустити до оцінювання 57 з 82 поданих на конкурс проєктів.

Відхилені 25 заявок не відповідають вимогам Постанови КМУ або мають помилки чи неточності у проєктно-кошторисній документації.

Як зазначила голова комісії, перша заступниця голови облдержадміністрації Олена Бойко, до процедури підготовки, оцінки та відбору конкурсних заявок наказом Мінрегіону внесені суттєві зміни. Тож члени комісії мають їх вивчити, щоб оцінити запропоновані проєкти відповідно до оновлених вимог.

У ході засідання були детально розглянуті нові критерії оцінювання. Відтепер максимальна кількість балів за проєкт знижена зі 100 до 75, а критеріїв замість п’яти стало чотири: актуальність та доцільність проєкту; ефективність та сталість; співфінансування з місцевого бюджету та четвертий — спеціальний критерій.

— Особливу увагу як членів комісії, так і заявників хочу привернути до четвертого критерію — «створення сприятливих умов для залучення інвестицій». Він може дати проєкту до п’яти додаткових балів у разі, якщо той не лише соціально, а й економічно орієнтований. Ми маємо націлити громади на створення саме таких розвиткових проєктів, — наголосила Олена Бойко.

Усі проєкти буде розміщено на відповідній онлайн-платформі. Там же члени комісії оцінюватимуть їх упродовж двох тижнів з дня, коли Мінрегіон надасть технічну можливість це зробити.

Чернігівська ОДА

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.