Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 травня, 10:14:52

На конкурс ДФРР в області попередньо відібрано 57 проєктів

05.08.2021   21:50Агенцiя

Обласна комісія з оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за кошти ДФРР, сьогодні на своєму черговому засіданні вирішила допустити до оцінювання 57 з 82 поданих на конкурс проєктів.

Відхилені 25 заявок не відповідають вимогам Постанови КМУ або мають помилки чи неточності у проєктно-кошторисній документації.

Як зазначила голова комісії, перша заступниця голови облдержадміністрації Олена Бойко, до процедури підготовки, оцінки та відбору конкурсних заявок наказом Мінрегіону внесені суттєві зміни. Тож члени комісії мають їх вивчити, щоб оцінити запропоновані проєкти відповідно до оновлених вимог.

У ході засідання були детально розглянуті нові критерії оцінювання. Відтепер максимальна кількість балів за проєкт знижена зі 100 до 75, а критеріїв замість п’яти стало чотири: актуальність та доцільність проєкту; ефективність та сталість; співфінансування з місцевого бюджету та четвертий — спеціальний критерій.

— Особливу увагу як членів комісії, так і заявників хочу привернути до четвертого критерію — «створення сприятливих умов для залучення інвестицій». Він може дати проєкту до п’яти додаткових балів у разі, якщо той не лише соціально, а й економічно орієнтований. Ми маємо націлити громади на створення саме таких розвиткових проєктів, — наголосила Олена Бойко.

Усі проєкти буде розміщено на відповідній онлайн-платформі. Там же члени комісії оцінюватимуть їх упродовж двох тижнів з дня, коли Мінрегіон надасть технічну можливість це зробити.

Чернігівська ОДА

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Чернігівщини успішно пройшли тренінг з розпізнавання та поводження з вибухонебезпечними предметами

Поліцейські Чернігівщини успішно пройшли тренінг з розпізнавання та поводження з вибухонебезпечними предметами 09:50

На базі Академії патрульної поліції в місті Києві 14 поліцейських Чернігівщини пройшли курс навчання «Розпізнавання та порядок поводження з вибухонебезпечними предметами».

Патрульні виявили автомобіль з речами, які можуть бути викраденими

Патрульні виявили автомобіль з речами, які можуть бути викраденими 09:40

17 травня близько 11-ї години патрульні отримали інформацію щодо транспортного засобу, яким можуть перевозити викрадені речі.

Мешканця Чернігівського району судитимуть за самовільне зайняття земель

Мешканця Чернігівського району судитимуть за самовільне зайняття земель 09:15

Козелецька окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно мешканця Чернігівського району за фактом протиправного використання землі (ч. 2 ст. 197-1 Кримінального кодексу України).

Майже 30 млн гривень витрачено на облаштування приймально-діагностичного відділення Ніжинської міської лікарні

Майже 30 млн гривень витрачено на облаштування приймально-діагностичного відділення Ніжинської міської лікарні 08:34

Під час активних бойових дій Ніжинська міська лікарня перетворилася на повноцінний військовий шпиталь, де лікували поранених не тільки з Чернігівщини, а й з Сумщини.