Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 травня, 20:01:37

На Чернігівщині викрито схему ухилення від сплати ПДВ сільськогосподарським підприємством на суму 6,2 млн грн

29.07.2021   12:29Агенцiя

В управлінні податкового аудиту Головного управління ДПС у Чернігівській області повідомили, що під час проведення контрольно-перевірочних заходів аудиторами виявлено схему ухилення від сплати ПДВ одним із сільськогосподарських підприємств Чернігівської області.

За результатами перевірки встановлено, що підприємством нараховувались податкові зобов’язання з ПДВ при реалізації сільськогосподарської продукції за цінами, що є в декілька разів нижчими за ринкові. При цьому платник не врахував, що пунктом 188.1 статті 188 Податкового кодексу України визначено мінімальну базу оподаткування при здійсненні операцій з постачання.

Завдяки встановленому факту порушення податкового законодавства підприємству донараховано ПДВ на суму 6,2 млн грн, які будуть перераховані до бюджету.
 

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27

Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини