Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 серпня, 21:24:06

На Чернігівщині понад 4 тисячі боржників не можуть переоформити майно

28.07.2021   10:21Агенцiя

Купити або продати майно, яке потребує державної реєстрації – справа не з легких. Адже для цього, окрім визначеного переліку документів, сторонам правочину забороняється мати борги, зокрема по сплаті аліментів.

Річ у тім, що невиконання протягом 3 місяців батьківського обов’язку є приводом для внесення інформації про неплатника до Єдиного реєстру боржників (https://erb.minjust.gov.ua/).

У свою чергу, перш ніж посвідчити договір купівлі-продажу, нотаріуси та інші державні реєстратори проводять перевірку сторін угоди у даній електронній базі. Так, особи, які перебувають у цій базі, не зможуть укласти будь-якої угоди з відчуження майна.

Варто зазначити, що наразі через несплату аліментів державні виконавці Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) внесли до Єдиного реєстру боржників понад 16 тисяч осіб, зокрема на Полтавщині здійснити правочини у нотаріуса не зможуть майже 8 тисяч громадян, на Сумщині – більше як 3,5 тисячі та понад 4 тисячі боржників по аліментах – на Чернігівщині.

Останні новини Чернігівщини

Напередодні Дня молоді Уряд відзначив двох представниць Чернігівщини 14:26

Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України за 2025 рік отримали Юлія Дзюба, членкиня Правління громадської організації «Профешенал гавермент», та Поліна Гомбалевська, президентка громадської організації «Українська асоціація студентів» – а також чинна голова Молодіжної ради при Чернігівській ОДА.

Здоров’я працівників та безпечні умови праці – у фокусі діалогу з бізнесом 13:15

Безпечне робоче середовище — це не лише вимога законодавства, а й важлива складова відповідального ведення бізнесу.

Для лікарень області надійшли ліки та спецобладнання від благодійників на майже два мільйони гривень 12:54

Наприкінці липня у Чернігівську область доставлено велику партію медикаментів, ортопедичних виробів та сучасного високотехнологічного устаткування.

У Чернігівському медичному центрі сучасної онкології встановлюють третій лінійний прискорювач 12:12

Цей апарат дасть змогу охопити ще більше пацієнтів. Лінійний прискорювач дозволяє проводити високоточну променеву терапію, що в рази збільшує шанси онкохворих на одужання.

На Чернігівщині продовжують реалізацію проєкту щодо підтримки дітей полеглих захисників та захисниць 11:45

Днями у Чернігові відбулася робоча нарада під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Івана Ващенка щодо реалізації проєкту підтримки дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Ініціатива започаткована ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини