Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 грудня, 11:18:37

Велике будівництво: на ділянці траси Ніжин - Прилуки облаштовують дорожню інфраструктуру

28.07.2021   09:20Агенцiя

Наразі на ділянці ремонту траси Р-67 Ніжин - Прилуки активно ведуться роботи із нанесення розмітки, встановлення дорожніх знаків, напрямних стовпчиків, металевого бар'єрного огородження.

Водночас проводиться фарбування автопавільйонів на зупинках громадського транспорту.

Зі сторони Ніжинського району ще залишаються окремі роботи з підсипання укосів дороги, укріплення узбіччя.

Також проводиться облаштування технічними засобами організації та регулювання дорожнього руху.

Продовжуються роботи з організації системи освітлення у населених пунктах та відеонагляду, що запрацює після повної здачі об'єкта в експлуатацію.

 
Нагадаємо, що у липні 2020 року розпочато оновлення дороги Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин на ділянці Ніжин - Прилуки. Загальна протяжність ремонту - 74,9 кілометра. Оновленню підлягає відрізок від перехрестя дороги Р-67 з трасою М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ до перетину з трасою Н-07 Київ – Суми – Юнаківка.
 

У 2020 році проведені основні роботи з покриттям на ділянці від Прилук до Ніжина. У 2021 році оновлюється об'їзна дорога Ніжина.

Дорога збудована близько 50 років тому, відтоді ця ділянка ремонтується вперше. Ремонтні роботи проводяться з підсиленим вирівнюванням, щоб нове покриття добре витримувало навантаження від великовагового транспорту.

У межах поточного середнього ремонту заплановано:

- влаштування близько 40 см нового покриття проїзної частини: 22 см – органо-мінеральна суміш, 12 см – вирівнювальний шар, 5 см – щебенево-мастиковий асфальтобетон;

- укріплення узбіччя;

- ремонт семи мостів;

- облаштування дорожньої обстановки;

- встановлення освітлення та відеокамер у населених пунктах.

Підрядник - ТОВ "Спільне українсько-німецьке підприємство "Автострада".

Автодорога поєднує між собою міжнародні шляхи М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі, М-02 Кіпті - Глухів - Бачівськ, М-03 Київ - Харків - Довжанський та національну дорогу Н-07 Київ - Суми - Юнаківка. Це найкоротший вихід з центральної України (Полтава, Кропивницький, Дніпро) у напрямку країн Балтії через КПП «Нові Яриловичі». Забезпечує зв'язок між Чернігівською і Полтавською областями. З’єднує низку адміністративних центрів - обласного і районних. Ремонт цієї дороги також є інвестицією у розвиток економіки Чернігівської області. Адже поблизу розміщено чимало бюджетоутворювальних підприємств.

На виконання Програми президента України "Велике будівництво" поточного року у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення, капітально оновити 9 мостів, ще 5 — реконструювати.

За інформацією Служби автомобільних доріг у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57

Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55

Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36

Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини