Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 14:35:32

Про індекси споживчих цін на товари та послуги

16.07.2021   09:09Агенцiя

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції в червні 2021р. в області становив 99,9%, в Україні – 100,2%. Про це повідомляє Головне управління статистики в Чернігівській області.

На споживчому ринку області в червні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 0,4%. Найбільше (на 18,4%) подешевшали яйця. На 0,9–4,2% знизилися ціни на свинину, м’ясо птиці, продукти переробки зернових, овочі, фрукти, сири, кисломолочну продукцію, молоко. Водночас на 1–3,9% подорожчали масло, олія соняшникова, риба та продукти з риби, сметана, безалкогольні напої, рис.

Тютюнові вироби зросли в ціні на 0,8%.

Утримання будинків та прибудинкових територій стало дорожчим на 22,1%.
Вартість проїзду в автодорожньому пасажирському транспорті зросла на 1,1%, паливо та мастила – на 1%.

Останні новини Чернігівщини

Ніжинські поліцейські затримали підозрювану, яка ножем завдала тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю 10:51

У Ніжині поліцейські затримали жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, тяжко поранила ножем свого співмешканця.

На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено жінку та неповнолітню дівчину: поліція документує наслідки 10:50

Сьогодні, 1 вересня, росіяни атакували безпілотниками м. Городню Чернігівського району. Внаслідок ворожих ударів зазнали поранень двоє місцевих мешканок - 50-річна жінка та 14-річна дівчина.

 В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій

В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій 10:48

В Україні реалізується проєкт зі зміцнення системи охорони здоров’я у сфері реабілітації після ампутацій.

Чернігівські тхеквондисти вибороли сім медалей на чемпіонатах України у Львові 10:46

З 21 до 23 серпня у Львові відбулися масштабні всеукраїнські змагання з тхеквондо ВТФ: Чемпіонат України серед юніорів та Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, УФК та спортивних клубів у розділах керугі та пумсе.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45

Протягом минулої доби зареєстровано 15 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 14 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини