Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 грудня, 00:23:09

Інвалідам війни купили квартири на 6 мільйонів, отримають через рік

02.11.2012   10:04Агенцiя

Управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації 26 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з ПАТ “БК “Домобудівник” на придбання житла для інвалідів війни вартістю 5,68 млн грн. По це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Придбано 19 квартир загальною площею 1285 м?: вісім однокімнатних, шість двокімнатних і п’ять трикімнатних. Житло придбано по середній ціні близько $550 за квадратний метр.

Квартири закуповують за кошти державного бюджету, передати їх повинні до кінця наступного року.

Раніше “БК “Домобудівник” Володимира Герасимчука та Анатолія Рогового отримав підряди загальною вартістю 30,10 млн грн. на будівництво навчально-виховного комплексу в смт. Седнів Чернігівської області.

http://nashigroshi.org/2012/11/02/invalidam-vijny-kupyly-kvartyry-na-6-miljoniv-otrymayut-cherez-rik/

Останні новини Чернігівщини

«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32

«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.

“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56

Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.

Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50

30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.

Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45

Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини