Споживання продуктів харчування. ДОВІДКА
За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, у 2020 році середньостатистична сім’я Чернігівської області щомісячно витрачала на харчування 5003 грн (з урахуванням вартості продуктів, отриманих з особистого підсобного господарства).
Добова вартість харчування одного жителя області в середньому становила 86 грн (в Україні – 73 грн).
Найбільше грошей домогосподарства Чернігівщини спрямовували на купівлю м’яса та м’ясопродуктів – 1019 грн (20% сукупних витрат на харчування), хліба і хлібопродуктів – 792 грн (16%), овочів (включаючи картоплю) – 722 грн (14%), молока, сира та яєць – 630 грн (13%), олії та жирів – 439 грн (9%).
Однією особою в області в середньому за місяць спожито 21 яйце, 20,8 кг молока, молокопродуктів та масла, 10 кг овочів і баштанних, 9,6 кг хліба і хлібних продуктів, 7,1 кг картоплі, 5,7 кг м’яса, м’ясопродуктів та сала, 4,3 кг фруктів, ягід, горіхів та винограду, 3,3 кг цукру та меду, по 1,8 кг риби і рибопродуктів та олії й інших рослинних жирів.
Порівняно з 2019 роком суттєво зменшилося споживання картоплі, цукру та меду, хліба і хлібних продуктів та, навпаки, збільшилося споживання молока, молокопродуктів та масла.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31
Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.
Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16
Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.
“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13
І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.
Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20
У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:
На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).