Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 лютого, 18:18:40

Новий транскордонний проект в рамках Єврорегіону “Дніпро”

01.11.2012   13:10Агенцiя

З жовтня поточного року розпочалася реалізація нового міжнародного проекту “Європейський досвід розвитку комунікаційної стратегії в рамках єврорегіонів”, який був підготовлений фахівцями Чернігівської обласної державної адміністрації та Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень в рамках програми Міжнародного Вишеградського фонду “Вишеградська четвірка для Східного партнерства”.

Проект спрямований на розвиток комунікаційної стратегії учасників Прикордонного Співтовариства Єврорегіон “Дніпро” на основі європейського досвіду регіональної співпраці і передбачає проведення ряду учбово-ознайомчих заходів протягом 2012-2013 років для представників місцевих органів влади, громадських організацій та наукових кіл Чернігівської та Гомельської областей за безпосередньої участі європейських експертів з Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини.

Партнерами вказаного проекту є Інститут стабільності та розвитку (Чеська Республіка), Товариство Корвіна з іноземних справ та культури (Угорщина), Дослідницький центр Словацької асоціації зовнішньої політики (Словаччина), Центр європейської співпраці (Польща), Гомельське регіональне агентство економічного розвитку (Білорусь) та Міжнародна асоціація інституцій регіонального розвитку (Україна, м. Ужгород).

Концепція проекту передбачає проведення в поточному році ряду семінарів та тренінгів у Чернігові та Гомелі, в ході яких європейські та вітчизняні фахівці ділитимуться своїм досвідом міжрегіонального та транскордонного співробітництва з учасниками Єврорегіону “Дніпро”.

В лютому 2013 року запланований навчальний візит до країн Вишеградської групи (Польща, Чехія, Словаччина та Угорщина), в ході якого буде організовано ряд корисних зустрічей з європейськими фахівцями у сфері транскордонного співробітництва, що дозволять учасникам Єврорегіону “Дніпро” перейняти найкращі практики використання програм та інструментів Європейського Союзу. У квітні наступного року має відбутися підсумкова міжнародна конференція у м. Чернігів за участі європейських, білоруських та українських експертів.

Кінцевою метою проекту є створення у Чернігові Центру транскордонної співпраці (Координаційного бюро) Чернігівської області як інституційної основи Прикордонного Співтовариства Єврорегіон “Дніпро”, а також спеціалізованого сайту. Започаткування такого Центру має дозволити засновникам Єврорегіону “Дніпро” істотно активізувати роботу з розвитку даного міжрегіонального утворення за рахунок формування структури, яка спеціалізується виключно на питаннях транскордонної взаємодії.

З пропозиціями та питаннями щодо проекту звертатися до радника голови облдержадміністрації з питань зовнішньоекономічної діяльності, керівника проекту Бориса Уварова, телефон: 099-009-73-99,
роб. тел.: 675-450.

Останні новини Чернігівщини

Капелан з Чернігівщини Антоній Панасенко: «Все буде Україна, я взнавав!» 14:08

Отець Антоній Панасенко – перший священик на Чернігівщині, який перейшов із церкви московського патріархату в Православну церкву України.

Чернігівка та ніжинка стали одними з перших лауреаток Всеукраїнської зоозахисної премії 10:21

Волонтерки із Чернігівщини на церемонії нагородження Відома чернігівська зоозахисниця, волонтерка, очільниця КП «Ветеринарно-стерилізаційний центр «Крок до тварин» Тетяна Діденко опинилася у числі 2 десятків переможців першої Всеукраїнської зоозахисної премії, яку започаткувала найвідоміша зоозахисна організація UAnimals та міжфракційне об'єднання «Гуманна країна».

Інформація щодо обстрілів окупаційними військами зс рф за період з 30 січня по 05 лютого 2023 року

Інформація щодо обстрілів окупаційними військами зс рф за період з 30 січня по 05 лютого 2023 року 10:14

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ РАЙОН Впродовж тижня здійснено 2 обстріли околиць 1 населеного пункту (с. Сеньківка) з використанням наступного озброєння: міномет калібру 120 мм – 33 вибухи. Внаслідок обстрілів пошкодження та втрати серед особового складу Сил Оборони і місцевого населення відсутні.

Поліцейські Чернігівщини вилучили у місцевого мешканця зброю, боєприпаси та наркотики 10:07

Мешканець Чернігова зберігав удома зброю, боєприпаси, а також наркотичні речовини. Поліція відкрила кримінальні провадження, правопорушнику загрожує до семи років позбавлення волі.

Завдяки процесу приватизації в області до держбюджету надійшло торік 11 млн грн

Завдяки процесу приватизації в області до держбюджету надійшло торік 11 млн грн 10:04

Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернігівській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях підбило підсумки роботи за минулий рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини