Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 29 листопада, 02:09:14

Від "Укрзалізниці" вимагають модернізації мереж по Чернігівській області

03.07.2021   12:48Агенцiя

Депутати від «Слуги Народу» у Чернігівській обласній раді вимагають від АТ «Укрзалізниця» збільшити обсяги робіт із модернізації мереж по області.

У 2021 році компанія «Укрзалізниця» запланувала реконструкцію тягової підстанції у Чернігівській області: ремонт силового трансформатора у Бахмачі. Це частина ремонтної програми «Укрзалізниці» на цей рік, сума коштів – 1,51 млн грн.

На думку депутата обласної ради Дмитра Іванова, цього недостатньо. Адже через зношеність мереж залізниць Чернігівська область з кожним роком втрачає роль транспортного хабу. Про це він заявив під час обговорення планів розвитку «Укрзалізниці» на наступні роки із Мариною Ворчак, заступником директора департаменту електрифікації та електропостачання.

«До балтійських портів вантажі з регіону йдуть через Рівненську область, це взагалі нонсенс, це підвищує собівартість товарів. Як голова комісії з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики вимагаю від «Укрзалізниці» інвестувати у ремонт інфраструктури по Чернігівській області», - сказав Дмитро Іванов.

Серед найнеобхіднішого – врахування необхідності реконструкції важливих об’єктів електропостачання на підстанціях у Крутах та Носівці.

Окрім того, від компанії «Укрзалізниця» вимагають включити в плани розвитку компанії на 2021-2025 роки та в інвестиційну програму необхідність модернізації об’єктів у Чернігівській області. Найближчим часом депутати спільно з фахівцями опрацюють відповідні пропозиції на направлять до АТ «Укрзалізниця».

Останні новини Чернігівщини

Городнянська громада отримала обладнання для життєзабезпечення  людей похилого віку в зимовий період

Городнянська громада отримала обладнання для життєзабезпечення людей похилого віку в зимовий період 14:10

Турбота про людей похилого віку та людей з інвалідністю, які потребують особливих умов проживання та догляду, є одним з важливих завдань, а почасти – викликом для територіальних громад в умовах воєнного стану. Особливо, якщо громада знаходиться на кордоні з країною-агресором, зазнає обстрілів, має постійні перебої з електропостачанням та комунікаціями.

 Футбольний клуб «Чернігів» на зимову перерву йде в п'ятірці

Футбольний клуб «Чернігів» на зимову перерву йде в п'ятірці 12:14

24 листопада перенесений матч другого туру Чемпіонату України в Першій лізі футболісти ФК «Чернігів» провели на виїзді проти команди «Гірник-Спорт» із Горішніх Плавнів, що на Полтавщині.

 Суд зобов’язав привести укриття у придатний для використання стан

Суд зобов’язав привести укриття у придатний для використання стан 11:36

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов прокурора про визнання протиправною бездіяльність одного із професійних навчальних закладів Чернігівського району та зобов’язано привести дві захисні споруди цивільного захисту у стан, придатний для використання за цільовим призначенням – укриття учасників навчального процесу в умовах воєнного стану.

Раїса Борщ: «Я хочу бачити вас, друзі!»

Раїса Борщ: «Я хочу бачити вас, друзі!» 09:57

«Я хочу бачити вас, друзі!» З цих поетичних рядків 27 листопада 2022 року розпочалася творча зустріч з прихильниками бандурного мистецтва та поезії заслуженої артистки України, художньої керівниці та головної диригентки Капели бандуристів ім. О.Вересая обласного філармонійного центру, викладача-методиста Чернігівського музичного коледжу ім. Л. Ревуцького Раїси Борщ.