Витрати населення області у 2020 році. ДОВІДКА
За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, сукупні витрати одного домогосподарства області у 2020 році становили в середньому 10219 грн на місяць, що на 2% більше, ніж у 2019 році.
У розрахунку на одного члена домогосподарства цей показник склав 5350 грн (в Україні – 4535 грн).
Найбільша питома вага в загальній структурі витрат населення Чернігівської області, як і в Україні в цілому, припадає на харчування (включаючи харчування поза домом) – 49%. При цьому найбільше витрачають на харчування домогосподарства Волинської (58%), Закарпатської, Київської та Львівської (по 55%) областей.
На придбання непродовольчих товарів та оплату послуг щомісячно спрямовано 36% сукупних витрат домогосподарств, у тому числі на транспортні послуги – 7%, на купівлю одягу, взуття – 5%, на охорону
здоров’я – 4%, на зв’язок – 3%, на предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла – 2%, на відпочинок і культуру, а також освіту – по 1%.
Оплата житла, комунальних продуктів та послуг (з урахуванням пільг та субсидій) чернігівчан складає 10% сімейного бюджету (в Україні – 13%). Серед решти регіонів України частка таких витрат коливається від 18% у м.Києві до 9% – у Волинській, Закарпатській та Івано-Франківській областях.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.
Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21
Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там
Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50
Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.
Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26
З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.