У складі виловленої риби в області переважають короп, сазан та товстолобик
У 2020 році в Україні виловлено 76 тис. т водних біоресурсів (на 17% менше, ніж рік тому), у тому числі риби – 48 тис. т (63% загального обсягу), інших водних біоресурсів – 28 тис. т (37% відповідно).
На Чернігівщині підприємствами добуто 325 т водних біоресурсів, з них вирощених в умовах аквакультури (штучне розведення та утримання) – 271 т, у внутрішніх водних об’єктах – 54 т.
У складі виловленої риби переважали короп, сазан (190 т) та товстолобик (48 т). Ляща виловлено – 19 т, карася – 18 т, плоскирки – 13 т, амура – 11 т, щуки – 9 т, інших видів риб – 17 т.
Серед знарядь лову перевагу надавали неводам кошільним та кільцевим, закидним та волокушам. Ними виловлено, відповідно, 51% та 28% загального обсягу риби, сітками виловлено 17% риби.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54
Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.
У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51
На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.
3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48
Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.
Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.