Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 03:31:33

В Чернігівській області субсидію отримують 35 700 сімей

31.10.2012   17:51

Упродовж січня–вересня 2012р. за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та електроенергії звернулися 37,5 тис. сімей області. Призначена допомога 35,7 тис. сімей (95,1% тих, що звернулися).

У вересні отримувачами допомоги були 22,3 тис. сімей. Призначено субсидію 2,8 тис. сімей, її середній розмір становив 78,1 грн. на одну сім’ю.

За січень–вересень п.р. організаціям, що надають житлово-комунальні послуги населенню, за програмою житлових субсидій було нараховано з місцевих бюджетів 32,4 млн.грн.

Крім того, населенню області надавалася допомога готівкою на придбання твердого палива та скрапленого газу. У січні–вересні 2012р. за такою допомогою звернулися 14,3 тис. сімей, призначено субсидії 13,3 тис. сімей на суму 10,6 млн. грн. Середній розмір призначеної у вересні допомоги одній сім’ї становив 743,5 грн.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50

Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.

На Алеї Героїв оновили меморіальну експозицію зі світлинами та історіями загиблих воїнів 17:39

У Чернігові на Алеї Героїв 26 листопада оновили інформаційні стенди зі світлинами та короткими біографіями ще 60 військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи місто та Україну.

На Чернігівщині суд виніс вирок двом військовим рф, які незаконно позбавили волі та розстріляли мирних українців у Ягідному 16:47

Чернігівський районний суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження щодо військовослужбовців армії рф, які під час тимчасової окупації села Ягідне Чернігівського району незаконно позбавили волі двох цивільних чоловіків, утримували їх в нелюдяних умовах, а потім обох розстріляли. Суд ухвалив вирок окупантам – довічне позбавлення волі.

Безпека, освіта і відновлення після обстрілів: начальник ОВА працював у Новгород-Сіверському і Корюківському районах 16:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із заступником Дмитром Синенком здійснили робочий візит на прикордоння.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур провела зустріч із батьківською спільнотою щодо функціонування чернігівських шкіл і садків 22:35

26 листопада, представниці батьківської спільноти — матері дітей, які навчаються у чернігівських школах або відвідують дитячі садки — зібралися під стінами Чернігівської міської ради з ініціативою обговорити низку питань, що їх турбують.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини