Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 01:40:55

Середня зарплата в Чернігівській області 2340 грн. Статистика

31.10.2012   11:43

У вересні 2012р. на підприємствах, в організаціях та установах Чернігівської області (з кількістю найманих працівників не менше 10 осіб) у середньому були зайняті 219,4 тис. штатних працівників.

Їхня середня заробітна плата зросла за рік на 14,3% й становила 2340 грн.
(в Україні – 3064 грн.).

Реальний рівень заробітної плати (з урахуванням зростання споживчих цін та сплачених податків) відносно вересня 2011р. становив 115,9%.

Серед більш оплачуваних в області у вересні були працівники, зайняті в целюлозно-паперовому виробництві, видавничій діяльності, добуванні паливно-енергетичних корисних копалин, транспорті, фінансовій діяльності, виробництві та розподіленні електроенергії, газу та води, де нарахування в 1,3–2,4 раза перевищили середньообласний показник. Водночас значно менше нараховано заробітної плати працівникам, зайнятим в обробленні деревини та виробництві виробів із деревини, рибальстві, рибництві, у виробництві транспортних засобів та устаткування.
 

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».