Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 червня, 04:48:52

Про агропромисловий комплекс Чернігівщини

31.10.2012   11:35Агенцiя

За підсумками дев’яти місяців роботи в Чернігівській області усіма категоріями господарств вироблено валової сільськогосподарської продукції на 2,4% більше, ніж за такий же період минулого року.

В той же час, в цілому по Україні виробництво валової продукції сільського господарства за підсумками дев’яти місяців зменшилося на 4,6%. Збільшення валового виробництва на Чернігівщині відбулось, в основному, за рахунок сільськогосподарських підприємств.

У сільгосппідприємствах області за звітний період, зокрема, на 9% збільшилось виробництво молока, на 10% зросла продуктивність дійної череди. Також зросли середньодобові прирости ВРХ – на 7%, та свиней – на 9%. Крім того, збільшено поголів’я ВРХ на 1%, корів – на 2%, птиці – на 16%.

“Сьогодні аграрна Чернігівщина в загальнодержавному рейтингу посідає тверді середні позиції, а ще п’ять років тому ми по більшості показників замикали рейтингові таблиці як малоперспективний поліський регіон, – зазначив заступник голови облдержадміністрації Олександр Шанойло, коментуючи проміжні підсумки роботи галузі. – Наприклад, по темпах виробництва валової продукції область сьогодні має 11 місце в Україні, за обсягом виробництва – 12-те, по виробництву сільгосппродукції на одну особу – 8 місце. І в рослинництві, і в тваринництві перед галуззю декілька років тому були поставлені конкретні завдання, які дають перші системні результати. Наше завдання – закріпити та розвинути їх”.

Прес-служба Головного управління
агропромислового розвитку облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Псевдобанкір заволодів коштами жінки у сумі майже 22 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 18:15

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки.

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відзначили сумлінних платників податків 17:04

У податковій службі області відбулось нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2023».

Мешканцю м.Чернігова повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з твариною 16:22

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру жителю м.Чернігова у жорстокому поводженні з твариною, що належить до хребетних, яке призвело до тілесних ушкоджень(ч.1 ст.299 КК України).

Розпочато демонтаж будівель двох чернігівських шкіл у мікрорайоні Подусівка – №18 та 21 15:47

Їх було зруйновано 3 березня 2022 року внаслідок авіаударів армії рф.

До суду скеровано обвинувальний акт відносно мешканця одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил безпеки дорожнього руху 15:02

Прокурором Чернігівськоїокружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно жителя одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що заподіяло тяжке тілесне ушкодження (ч.2 ст.286 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини