Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 січня, 11:07:05

Про агропромисловий комплекс Чернігівщини

31.10.2012   11:35Агенцiя

За підсумками дев’яти місяців роботи в Чернігівській області усіма категоріями господарств вироблено валової сільськогосподарської продукції на 2,4% більше, ніж за такий же період минулого року.

В той же час, в цілому по Україні виробництво валової продукції сільського господарства за підсумками дев’яти місяців зменшилося на 4,6%. Збільшення валового виробництва на Чернігівщині відбулось, в основному, за рахунок сільськогосподарських підприємств.

У сільгосппідприємствах області за звітний період, зокрема, на 9% збільшилось виробництво молока, на 10% зросла продуктивність дійної череди. Також зросли середньодобові прирости ВРХ – на 7%, та свиней – на 9%. Крім того, збільшено поголів’я ВРХ на 1%, корів – на 2%, птиці – на 16%.

“Сьогодні аграрна Чернігівщина в загальнодержавному рейтингу посідає тверді середні позиції, а ще п’ять років тому ми по більшості показників замикали рейтингові таблиці як малоперспективний поліський регіон, – зазначив заступник голови облдержадміністрації Олександр Шанойло, коментуючи проміжні підсумки роботи галузі. – Наприклад, по темпах виробництва валової продукції область сьогодні має 11 місце в Україні, за обсягом виробництва – 12-те, по виробництву сільгосппродукції на одну особу – 8 місце. І в рослинництві, і в тваринництві перед галуззю декілька років тому були поставлені конкретні завдання, які дають перші системні результати. Наше завдання – закріпити та розвинути їх”.

Прес-служба Головного управління
агропромислового розвитку облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

17 січня - Всесвітній день снігу

17 січня - Всесвітній день снігу 08:26

Ідея створення Всесвітнього дня снігу напрошувалася вже дуже давно. З 2007-го року почали з’являтися перші акції міжнародного характеру, які згодом були включені до порядку денного цього дня. У 2011-му році Міжнародною федерацією лижного спорту (FIS) на 2012-й рік нарешті було заплановано ряд щорічних заходів, присвячених цій знаменній події. FIS виступила засновником Дня снігу, відзначати який вирішили в третю неділю січня.

Виявлено 134 нових випадків COVID-19

Виявлено 134 нових випадків COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 січня в області зафіксовано 134 нових випадки COVID-19.

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі 12:45

Згідно з нормативними документами атестація випускників 9-х класів може проводитися в закладі освіти або у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини