Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 00:53:49

Про агропромисловий комплекс Чернігівщини

31.10.2012   11:35Агенцiя

За підсумками дев’яти місяців роботи в Чернігівській області усіма категоріями господарств вироблено валової сільськогосподарської продукції на 2,4% більше, ніж за такий же період минулого року.

В той же час, в цілому по Україні виробництво валової продукції сільського господарства за підсумками дев’яти місяців зменшилося на 4,6%. Збільшення валового виробництва на Чернігівщині відбулось, в основному, за рахунок сільськогосподарських підприємств.

У сільгосппідприємствах області за звітний період, зокрема, на 9% збільшилось виробництво молока, на 10% зросла продуктивність дійної череди. Також зросли середньодобові прирости ВРХ – на 7%, та свиней – на 9%. Крім того, збільшено поголів’я ВРХ на 1%, корів – на 2%, птиці – на 16%.

“Сьогодні аграрна Чернігівщина в загальнодержавному рейтингу посідає тверді середні позиції, а ще п’ять років тому ми по більшості показників замикали рейтингові таблиці як малоперспективний поліський регіон, – зазначив заступник голови облдержадміністрації Олександр Шанойло, коментуючи проміжні підсумки роботи галузі. – Наприклад, по темпах виробництва валової продукції область сьогодні має 11 місце в Україні, за обсягом виробництва – 12-те, по виробництву сільгосппродукції на одну особу – 8 місце. І в рослинництві, і в тваринництві перед галуззю декілька років тому були поставлені конкретні завдання, які дають перші системні результати. Наше завдання – закріпити та розвинути їх”.

Прес-служба Головного управління
агропромислового розвитку облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».