Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА
За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції в травні 2021 р. в області становив 101,1%, в Україні – 101,3%.
На споживчому ринку області в травні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,5%.
Найбільше (на 10,2% та 7,9%) подорожчали фрукти і олія соняшникова. На 1,3%–4,1% зросли ціни на кисломолочну продукцію, сметану, безалкогольні напої, макаронні вироби, хліб, сало, м'ясо та м'ясопродукти, масло. Водночас на 28,6% подешевшали яйця, на 3,9% – овочі, на 1,3% – рис.
Ціни на тютюнові вироби підвищилися на 2,4%.
Природний газ подорожчав на 11,2%, проїзд у залізничному пасажирському транспорті – на 2,4%, паливо та мастила – на 1,3%.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:02
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59
Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression