Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 листопада, 13:16:31

Прозора оренда – це шлях до успішного залучення інвестицій

25.05.2021   11:53Агенцiя

В Управлінні забезпечення реалізації повноважень у Чернігівській області Регіонального відділення ФДМУ по Київській, Черкаській та Чернігівській областях було проведено прес - сніданок на тему: «Передача державного майна в оренду через онлайн-аукціони Prozorro.Продажі. Актуальні об’єкти оренди державного майна в регіоні».

Говорили про оренду державного майна:
- що варто робити орендарю, у якого закінчується договір оренди;
- чому варто брати участь в аукціонах з продовження договорів оренди;
- як можливо взяти участь в аукціонах.

В ході зустрічі звернули увагу на суттєві зміни передбачені новим Законом України «Про оренду державного та комунального майна», на майно яке може бути передано в оренду, на прозорість та відкритість аукціонів ProZorro.Продажі.

Особливу увагу присутніх приділили новому продукту ФДМУ Оrenda.gov.ua, який містить вичерпну інформацію з питань оренди об’єктів державної власності.

Про це все детально розповіла Юлія Амельченко - заступник начальника Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернігівській області та надала відповіді та питання.

На зустрічі були присутні кореспондент ТОВ редакції Чернігівської обласної молодіжної газети «Гарт» - Катерина Дроздова, Чернігівської обласної газети «Вісник Ч», та РГ м.Чернігов «Весть» - Вікторія Товстоног.

ФДМУ у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Успіх Чернігівських спортсменів на чемпіонаті України з бойового самбо 11:43

з 01 до 02 листопада у Києві проходив чемпіонат України з бойового самбо розділ "Лайт Ноу-Гі"(без курток,з обмеженням ударної техніки рук).

Реформа державного управління - регіональний діалог на Чернігівщині 11:12

У Чернігові відбулося обговорення актуальних питань розвитку системи місцевого управління в контексті реформи державного управління.

Звернення до Державного архіву області: чим цікавляться громадяни 10:16

Державний архів Чернігівської області є одним з найбагатших в Україні: тут зберігаються документи з кінця XVIII століття до теперішнього часу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини