До бюджету надійшло 17 мільйонів гривень від продажу чернігівського "Хімтекстильмашу"
Як повідомив очільник регіонального відділення фонду Держмайна України в Чернігівській області Валерій Йовенко, покупець чернігівського підприємства «Хімтекстильмаш» вже перерахував 17 мільйонів гривень до державного бюджету.

Ще у березні поточного року підприємство «Хімтекстильмаш» з третьої спроби було продане на аукціоні за 17 мільйонів гривень. Переможцем став чернігівець Віталій Недух.
Він же був учасником першого аукціону з продажу підприємства у липні минулого року. Тоді він пропонував вчетверо більше – 75 мільйонів гривень, але програв ФОПу Валерію Рацину, останній запропонував на 100 гривень більше.
Нагадаємо, минулого разу (з другої спроби) підприємство продали Роману Посмашному з Чернігова за 13 мільйонів гривень. Пізніше чоловік відмовився укладати договір купівлі-продажу. Пояснив це тим, що у підприємства надто багато боргів.
Останні новини Чернігівщини
Ніжинські поліцейські затримали підозрювану, яка ножем завдала тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю 10:51
У Ніжині поліцейські затримали жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, тяжко поранила ножем свого співмешканця.
На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено жінку та неповнолітню дівчину: поліція документує наслідки 10:50
Сьогодні, 1 вересня, росіяни атакували безпілотниками м. Городню Чернігівського району. Внаслідок ворожих ударів зазнали поранень двоє місцевих мешканок - 50-річна жінка та 14-річна дівчина.

В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій 10:48
В Україні реалізується проєкт зі зміцнення системи охорони здоров’я у сфері реабілітації після ампутацій.
Чернігівські тхеквондисти вибороли сім медалей на чемпіонатах України у Львові 10:46
З 21 до 23 серпня у Львові відбулися масштабні всеукраїнські змагання з тхеквондо ВТФ: Чемпіонат України серед юніорів та Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, УФК та спортивних клубів у розділах керугі та пумсе.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 15 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 14 пожеж.