Діяльність вантажного автотранспорту Чернігівської області. ДОВІДКА
Упродовж 2020 р. підприємства області, що експлуатували автомобільний транспорт (власний або орендований), перевезли 13 млн.т вантажів, з яких 298 тис.т (2%) – у міжнародному сполученні.
Вантажообіг виконано в обсязі 1,1 млрд.ткм, у т.ч. більше половини (585 млн.ткм) – у міжнародному сполученні. У порівнянні з 2019р. обсяги вантажних перевезень та вантажообігу зросли на 13% та 25% відповідно.
Перевезення здійснювалися, в основному, для власних потреб підприємств, комерційні перевезення склали 16% загального обсягу.
Середня відстань перевезення однієї тонни вантажу зросла на 10% і становила 86 км.
Загальний пробіг вантажних автомобілів виконувався, в основному, на дизельному паливі (81% загального пробігу).
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.