Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 10:11:56

На позачерговому засіданні правління обласного відділення Фонду розглянуто актуальні питання роботи у 2013 році

26.10.2012   09:32Агенцiя

24 жовтня 2012 року, у м. Чернігові, відбулося позачергове засідання правління обласного відділення Фонду, на якому було розглянуто низку питань, у тому числі: «Про бюджет Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на 2013 рік», «Про програму щодо відновлення здоров’я застрахованих осіб і членів їх сімей та її кошторис на 2013 рік».

На засіданні, зокрема, зазначалося: обсяг доходної частини бюджету обласного відділення на 2013 рік прогнозується на рівні 6,1 млн. грн., зважаючи на те, що акумуляція страхових внесків відбувається централізовано.

Витратну частину бюджету затверджено  в сумі 188,7 млн. грн. з урахуванням потреби по фінансуванню за рахунок коштів Фонду всіх видів матеріального забезпечення застрахованим особам області та надання соціальних послуг, у тому числі для виплати допомоги за кошти Фонду передбачається 129,8 млн. грн., що на 5% більше, ніж у поточному році. В основному це видатки по тимчасовій непрацездатності – 90,4 млн. грн., по вагітності та пологах – 36,8 млн. грн. Планується збільшити на 26% асигнування на оздоровчі заходи. Видатки на ці цілі прогнозно складуть 45,6 млн. грн.

Програмою щодо відновлення здоров’я застрахованих осіб і членів їх сімей передбачається у 2013 році на придбання путівок, у тому числі до реабілітаційних відділень санаторіїв, спрямувати 26,8 млн. грн. і на ці кошти направити на санаторно – курортне лікування біля 4600 застрахованих осіб.

Продовжиться часткове фінансування санаторіїв – профілакторіїв національного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка та обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д.Ушинського. Сума запланованих коштів на ці заходи складає 1,5 млн. грн.

Влітку наступного року у дитячих закладах області та за її межами планується оздоровити біля 9 тисяч дітей. На цю кампанію буде виділено 10,0 млн. грн.

На часткове фінансування дитячо – юнацьких спортивних шкіл області передбачається направити 5,0 млн. грн., що дасть змогу охопити більше 8 тисяч дітей регулярними заняттями з фізичної культури та спорту.

Для забезпечення дітей  застрахованих осіб області новорічними подарунками планується використати 2,2 млн. грн. та придбати понад 90 тисяч подарунків.

Затверджений бюджет відділення направлено для погодження Виконавчій дирекції та затвердження його на засіданні правління Фонду.

Водночас члени правління ухвалили рішення про нагородження ряду працівників обласного відділення, за особисті заслуги у справі реалізації завдань Фонду та з нагоди Дня працівника соціальної сфери (4 листопада поточного року), Подякою голови правління відділення Фонду.

Провів засідання голова правління обласного відділення Фонду  В.П. Попов.

Прес - служба виконавчої дирекції обласного відділення Фонду
 

Останні новини Чернігівщини

5 липня - День працівників морського і річкового флоту

5 липня - День працівників морського і річкового флоту 09:51

Напевно, немає на світі людини, яка не дивилася б з захопленням у бездонні сині морські простори, мріючи коли-небудь відправитися на білосніжному лайнері в захоплюючу подорож. Невипадково професія моряка оточена таким романтичним ореолом, і багато хлопців марять мрією стати капітаном далекого плавання.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.