Заробітна плата в області в березні. ДОВІДКА
Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в березні 2021 року становила 10722 грн. Це в 1,8 раза вище мінімальної заробітної плати (6000 грн) та на 22,8% – ніж рік тому.
Реальна заробітна плата (з урахуванням змін споживчих цін) порівняно з березнем 2020 року зросла на 13,1%.
Найвищий рівень оплати праці зафіксовано на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів (15072 грн), в установах фінансової та страхової діяльності (14394 грн), на підприємствах із постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (13442 грн), виробництва коксу та продуктів нафтоперероблення (13423 грн), в установах державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування (12878 грн), на підприємствах із виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (12198 грн), сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства (12185грн).
Найменшою була заробітна плата працівників, зайнятих у тимчасовому розміщуванні й організації харчування, у сфері творчості, мистецтва та розваг, у поштовій та кур'єрській діяльності, у виробництві машин і устатковання, не віднесених до інших угруповань, де нарахування не перевищили 72,3% середнього рівня в економіці області.
Серед регіонів України найвищий рівень оплати праці спостерігався в м.Києві (20132 грн), найнижчий – у Житомирській (10675 грн) та Кіровоградській (10706 грн) областях.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.