Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 квітня, 09:38:05

Про підсумки роботи промисловості в січні–березні 2021 року. ДОВІДКА

24.04.2021   11:52Агенцiя

Індекс промислової продукції області за підсумками січня–березня 2021р. становив 92,2%.

У добувній промисловості виробництво склало 84,6%, у переробній – 94,4%, у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 98%.

На підприємствах із виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів індекс промислової продукції становив 92,6%.

Серед підприємств переробної промисловості відбулося зростання у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 7,4%), у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності (на 7,3%) та машинобудуванні (на 1,9%).

Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини