Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 15:13:03

З Чернігова до Києва на електропоїзді Hyundai?

25.10.2012   09:45Агенцiя

Міністерство інфраструктури пропонує сполучити швидкісними електропоїздами регіональні обласні центри, розташовані в 300-кілометровій зоні навколо Києва.

Про це в середу, 24 жовтня, на відкритті ТПС “Дарниця” повідомив віце-прем’єр-міністр України – міністр інфраструктури Борис Колесніков.

“Найближчим часом буде зроблено 300-кілометрову зону навколо Києва, включаючи масу обласних центрів. Оскільки ми бачимо, що ціни на автобус близькі до цін швидкісних поїздів, то це означає ми невеликими поїздами, виготовленими в Україні, до 200 пасажирів, але такими ж комфортними як Hyundai, повинні зв’язати Кіровоград, Чернігів, Черкаси, Вінницю”, – сказав він.

Крім того, Б.Колесніков відзначив, що Державна адміністрація залізничного транспорту України (“Укрзалізниця”) вивчає можливість запуску нічного швидкісного міжрегіонального електропоїзда категорії Інтерсіті+ на напрямку Київ-Донецьк-Київ.

“Ми зараз спробуємо пустити нічний маршрут Київ-Донецьк. Це єдиний швидкісний маршрут, де ми зараз йдемо більш як 6 годин, аби о 23.45 виходити з Донецька і о 6.15 бути в Києві”, – сказав він.

Коментуючи можливість запуску швидкісного залізничного сполучення між Києвом і Москвою, Б.Колесніков відзначив, що “ми розглянемо це питання тоді, коли зарплата українця наблизиться до 1 000 євро”, а в напрямку Криму “шукатимемо проміжний варіант”.

Довідка УНІАН. Залізницями України під брендом “Український експрес” між Києвом, Львовом, Донецьком і Харковом курсують швидкісні електропоїзди виробництва Hyundai Rotem.

Постачання 10 нових двосистемних міжрегіональних електропоїздів в дев’ятивагонній комплектації від Hyundai Corporation здійснюються в рамках проекту впровадження в Україні прискореного залізничного руху за контрактом, підписаним з компанією Hyundai Corporation 16 грудня 2010 року.

Електропоїзди Hyundai призначені для перевезень пасажирів з експлуатаційною швидкістю до 160 км/год. залізницями України з шириною колії 1520 мм на електрифікованих ділянках шляху з постійним струмом напругою 3000 В і змінним струмом напругою 25 000 В, частотою 50 Гц.

http://economics.unian.net/ukr/detail/144616
 

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.