Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 грудня, 05:49:44

З Чернігова до Києва на електропоїзді Hyundai?

25.10.2012   09:45Агенцiя

Міністерство інфраструктури пропонує сполучити швидкісними електропоїздами регіональні обласні центри, розташовані в 300-кілометровій зоні навколо Києва.

Про це в середу, 24 жовтня, на відкритті ТПС “Дарниця” повідомив віце-прем’єр-міністр України – міністр інфраструктури Борис Колесніков.

“Найближчим часом буде зроблено 300-кілометрову зону навколо Києва, включаючи масу обласних центрів. Оскільки ми бачимо, що ціни на автобус близькі до цін швидкісних поїздів, то це означає ми невеликими поїздами, виготовленими в Україні, до 200 пасажирів, але такими ж комфортними як Hyundai, повинні зв’язати Кіровоград, Чернігів, Черкаси, Вінницю”, – сказав він.

Крім того, Б.Колесніков відзначив, що Державна адміністрація залізничного транспорту України (“Укрзалізниця”) вивчає можливість запуску нічного швидкісного міжрегіонального електропоїзда категорії Інтерсіті+ на напрямку Київ-Донецьк-Київ.

“Ми зараз спробуємо пустити нічний маршрут Київ-Донецьк. Це єдиний швидкісний маршрут, де ми зараз йдемо більш як 6 годин, аби о 23.45 виходити з Донецька і о 6.15 бути в Києві”, – сказав він.

Коментуючи можливість запуску швидкісного залізничного сполучення між Києвом і Москвою, Б.Колесніков відзначив, що “ми розглянемо це питання тоді, коли зарплата українця наблизиться до 1 000 євро”, а в напрямку Криму “шукатимемо проміжний варіант”.

Довідка УНІАН. Залізницями України під брендом “Український експрес” між Києвом, Львовом, Донецьком і Харковом курсують швидкісні електропоїзди виробництва Hyundai Rotem.

Постачання 10 нових двосистемних міжрегіональних електропоїздів в дев’ятивагонній комплектації від Hyundai Corporation здійснюються в рамках проекту впровадження в Україні прискореного залізничного руху за контрактом, підписаним з компанією Hyundai Corporation 16 грудня 2010 року.

Електропоїзди Hyundai призначені для перевезень пасажирів з експлуатаційною швидкістю до 160 км/год. залізницями України з шириною колії 1520 мм на електрифікованих ділянках шляху з постійним струмом напругою 3000 В і змінним струмом напругою 25 000 В, частотою 50 Гц.

http://economics.unian.net/ukr/detail/144616
 

Останні новини Чернігівщини

До 15 та 14 років ув’язнення засуджено двох чоловіків, які вбили знайомого та викрали його трактор для продажу 11:21

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури двох жителів міста Мена Корюківського району визнано винними в умисному вбивстві та незаконному заволодінні транспортним засобом, поєднаному з насильством, небезпечним для життя та здоров'я потерпілого, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 115 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 11:17

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув 67-річний пішохід.

“Грінч. Той, що вкрав Різдво” — запальна прем’єра у різдвяно-новорічні свята! 11:13

Святковий різдвяно-новорічний сезон у Чернігівському обласному філармонійному центрі триває! І за кілька днів до Різдва, 20 грудня 2025 року, артисти філармонійного центру зробили юним та дорослим глядачам святковий подарунок — яскраву прем’єру дитячої музичної казки у постановці Олександра Сєроштанова та Марини Маккей “Грінч. Той, що вкрав Різдво”.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

22 грудня: цей день в Україні і світі 09:02

День 1398 Російська агресія - Day 1398 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини