Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 січня, 14:46:52

"Велике будівництво" на Чернігівщині: Ремонт дороги з Ніжина до Прилук завершать наприкінці травня

14.04.2021   08:53Агенцiя

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг в Чернігівській області.

В рамках реалізації програми "Велике будівництво" в області триває ремонт траси Ніжин-Прилуки, який розпочався у 2020 році. За проєктом мають відремонтувати ділянку дороги довжиною 75 км. Вартість робіт - півтора мільярда гривень. Вже завершений ремонт понад 50 км траси.

Роботи відбуваються на об’їзній Ніжина. За 4 дні тут покладуть 700 метрів асфальту. За словами працівників через напружений рух автотранспорту працюють повільніше, ніж дозволяють потужності підрядника.

За інформацію служби автомобільних доріг в Чернігівській області, об’їзна Ніжина – остання ділянка в ході поточного ремонту траси до Прилук.

Тендер виграла німецько-українська компанія «Автострада».

За програмою Президента України Велике будівництво у 2021 році у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення.

Останні новини Чернігівщини

“День Тетяни у колі друзів” 08:47

11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.

В Україні діє оновлений Календар профілактичних щеплень: що змінилось 08:41

За даними ВООЗ, вакцинація щорічно запобігає 3,5–5 мільйонам смертей у світі. Це безпечний спосіб захистити себе від інфекційних захворювань, які без вакцинації становлять серйозну загрозу тяжких ускладнень чи смерті.

5 січня: цей день в Україні і світі

5 січня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1419 Російська агресія - Day 1419 Russian aggression

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини