Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 липня, 04:46:24

Зовнішня торгівля продуктами харчування та напоями на Чернігівщині. ДОВІДКА

23.10.2012   07:20

У січні-серпні 2012 р. підприємства Чернігівщини експортували продуктів харчування та напоїв майже на 53 млн.дол.США, що на 19% більше, ніж у січні-серпні 2011 р.

У загальному обсязі експорту області вони займали 16%.
 
Майже три чверті (72%) продуктів харчування та напоїв поставлено до країн СНД, 13% - до країн Європи, 10% - до країн Азії. Найбільшим попитом ці товари користувалися на ринках Росії, Молдови, Польщі, Азербайджану, Білорусі, Туркменістану, Вірменії.

У структурі експорту продуктів харчування та напоїв 85% становили молоко та молочні продукти, продукція борошномельно-круп'яної промисловості, алкогольні й безалкогольні напої,  овочі, олії.

Водночас із-за кордону завезено в область продуктів харчування на 18 млн.дол.США, або 5% від загального обсягу імпорту.

Основу імпорту становили переважно пиво та продукція борошномельно-круп'яної промисловості.
 

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17

Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37

Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16

Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.

Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.

«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11

Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини