Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 21 липня, 20:08:54

Половина шпалер виготовлена в Україні зроблена на підприємства Чернігівщини

20.10.2012   11:58

Підприємства целюлозно-паперового виробництва та видавничої діяльності посідають друге місце серед основних видів діяльності переробної промисловості Чернігівської області.

На цих підприємствах зайнято 1,8 тис.осіб, або 4,2% від загальної чисельності працюючих у промисловому виробництві.

При тому, що питома вага продукції цих підприємств в Україні незначна, обсяги виробництва окремих видів продукції досить вагомі. Так в області виробляється майже половина від загального обсягу в Україні шпалер та аналогічних покриттів із паперу.

За січень–серпень п.р. підприємства целюлозно-паперового виробництва та видавничої діяльності реалізували продукції на суму 826,3 млн.грн., або майже 9% від загального обсягу реалізації промислової продукції. За цей період збільшилося виробництво паперу побутового та санітарно-гігієнічного призначення, коробок, ящиків та сумок з гофрованого та негофрованого паперу та картону, більше надруковано книг, газет та журналів.

Продукція целюлозно паперового виробництва користується попитом не тільки в Україні, а й за її межами. Вироби з паперу та картону експортуються в 21 країну, серед яких країни СНД, Європи та Азії. За січень–серпень 2012р. обсяг експорту цієї продукції становив 76,5 млн.дол.США, що більше, ніж рік тому, на 5,2%.

У I півріччі 2012р. підприємствами целюлозно-паперового виробництва, видавничої діяльності освоєно 11,1 млн.грн. капітальних інвестицій (6,8% до загального обсягу інвестицій промисловості), що на 18,6% більше, ніж за відповідний період 2011р.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові продовжують відновлення гуртожитку на Бобровиці: коли планують завершити роботи 17:09

Демонтують старе вимощення та планують ґрунт, аби зовсім скоро встановити новий покрив і надійноубезпечити фундамент від опадів. У Чернігові розпочався наступний етап реконструкції пошкодженого гуртожитку, що на вулиці Шевченка, 246а.

Повідомлено про підозру адміністраторці Viber-каналу, який допомагав уникати мобілізації 16:46

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 19-річній жительці Прилуцького району у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період (ч. 1 ст. 114-1 КК України).

Ремонт дороги на вулиці Курсанта Єськова розділять на дві черги: коли планують розпочати? 16:07

Дорогу на вулиці Курсанта Єськова почнуть ремонтувати цьогоріч, а завершать наступного.

«Прозорість і підзвітність»: робоча група спільно з громадськістю аналізує закупівлі та розглядає корупційні випадки 15:36

У жовтні минулого року при обласній військовій адміністрації розпочала діяльність робоча група «Прозорість і підзвітність».

У Ніжині поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень знайомому 19:05

Оперативники Ніжинського райуправління поліції за сприяння працівників карного розшуку обласної поліції впродовж доби розшукали та затримали чоловіка, який під час сварки завдав ножового поранення своєму приятелю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини