Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 15:58:15

Половина шпалер виготовлена в Україні зроблена на підприємства Чернігівщини

20.10.2012   11:58

Підприємства целюлозно-паперового виробництва та видавничої діяльності посідають друге місце серед основних видів діяльності переробної промисловості Чернігівської області.

На цих підприємствах зайнято 1,8 тис.осіб, або 4,2% від загальної чисельності працюючих у промисловому виробництві.

При тому, що питома вага продукції цих підприємств в Україні незначна, обсяги виробництва окремих видів продукції досить вагомі. Так в області виробляється майже половина від загального обсягу в Україні шпалер та аналогічних покриттів із паперу.

За січень–серпень п.р. підприємства целюлозно-паперового виробництва та видавничої діяльності реалізували продукції на суму 826,3 млн.грн., або майже 9% від загального обсягу реалізації промислової продукції. За цей період збільшилося виробництво паперу побутового та санітарно-гігієнічного призначення, коробок, ящиків та сумок з гофрованого та негофрованого паперу та картону, більше надруковано книг, газет та журналів.

Продукція целюлозно паперового виробництва користується попитом не тільки в Україні, а й за її межами. Вироби з паперу та картону експортуються в 21 країну, серед яких країни СНД, Європи та Азії. За січень–серпень 2012р. обсяг експорту цієї продукції становив 76,5 млн.дол.США, що більше, ніж рік тому, на 5,2%.

У I півріччі 2012р. підприємствами целюлозно-паперового виробництва, видавничої діяльності освоєно 11,1 млн.грн. капітальних інвестицій (6,8% до загального обсягу інвестицій промисловості), що на 18,6% більше, ніж за відповідний період 2011р.

Останні новини Чернігівщини

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж 13:21

В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає 12:10

У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.

За 6 місяців – 600 нових родин

За 6 місяців – 600 нових родин 11:01

Перші 6 місяців 2020 року закарбували у пам’яті кожного різні моменти, проте для молодят, які створили у цей період родини, вони залишаться знаковими впродовж усього життя.