Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 червня, 13:47:01

Половина шпалер виготовлена в Україні зроблена на підприємства Чернігівщини

20.10.2012   11:58

Підприємства целюлозно-паперового виробництва та видавничої діяльності посідають друге місце серед основних видів діяльності переробної промисловості Чернігівської області.

На цих підприємствах зайнято 1,8 тис.осіб, або 4,2% від загальної чисельності працюючих у промисловому виробництві.

При тому, що питома вага продукції цих підприємств в Україні незначна, обсяги виробництва окремих видів продукції досить вагомі. Так в області виробляється майже половина від загального обсягу в Україні шпалер та аналогічних покриттів із паперу.

За січень–серпень п.р. підприємства целюлозно-паперового виробництва та видавничої діяльності реалізували продукції на суму 826,3 млн.грн., або майже 9% від загального обсягу реалізації промислової продукції. За цей період збільшилося виробництво паперу побутового та санітарно-гігієнічного призначення, коробок, ящиків та сумок з гофрованого та негофрованого паперу та картону, більше надруковано книг, газет та журналів.

Продукція целюлозно паперового виробництва користується попитом не тільки в Україні, а й за її межами. Вироби з паперу та картону експортуються в 21 країну, серед яких країни СНД, Європи та Азії. За січень–серпень 2012р. обсяг експорту цієї продукції становив 76,5 млн.дол.США, що більше, ніж рік тому, на 5,2%.

У I півріччі 2012р. підприємствами целюлозно-паперового виробництва, видавничої діяльності освоєно 11,1 млн.грн. капітальних інвестицій (6,8% до загального обсягу інвестицій промисловості), що на 18,6% більше, ніж за відповідний період 2011р.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів 09:38

Некомерційна організація ЛОК - Львівський Оборонний Кластер за фінансової підтримки компанії "N-iX" та за сприянням Юрія Хоменка передали військовослужбовцям Північного об’єднання Нацгвардії України 50 бронежилетів з пластинами 6 класу захисту.

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги 09:25

Олег, ще до початку повномасштабного вторгнення росії, отримав досвід ведення бойових дій на Донбасі. Тому він не вагаючись пішов воювати за рідну Чернігівщину.

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників 08:48

У нинішній нелегкий час кожен з нас може бути корисним суспільству. Є медична освіта? Тоді вас чекають у медзакладах області!

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові 08:43

Більше місяця в облозі і під постійними обстрілами. Серед наслідків для Чернігова — кілька тисяч пошкоджених багатоповерхівок і приватних будинків

30 червня - цей день в Україні і світі

30 червня - цей день в Україні і світі 08:41

30 червня у світі відзначають Міжнародний день парламентаризму, Міжнародний день астероїда, Міжнародний фестиваль джазу у Монреалі, Міжнародний день боротьби зі сколіозом і День соцмереж.