Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 16:10:40

Харчові підприємства лідери з іновацій та виробництва на Чернігівщині

20.10.2012   11:33

Підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів в останні роки займають домінуюче положення в промисловості Чернігівщини.

На цих підприємствах зайнято 11,4 тис. штатних працівників, або більше чверті (26,9%) від загальної чисельності працюючих у промисловому виробництві. В обсязі реалізації промислової продукції їх частка становить понад 40%.

У січні–вересні п.р. проти аналогічного періоду минулого року випуск промислової продукції у виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів збільшився на 5,1%. Суттєво (у 2,2 раза) зросло виробництво крохмалів, крім модифікованих, на 42,4% більше вироблено молока й вершків сухих, на 9,7% – олії соняшникової нерафінованої, на 9,5% – масла вершкового, на 9,3% – молока й вершків згущених, на 8,3% – продуктів кисломолочних, на 8,2% – молока обробленого рідкого.

Підприємствами з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів за І півріччя 2012р. освоєно 55,4 млн.грн. капітальних інвестицій, або третину всіх інвестицій промисловості. Іноземні інвестиції станом на 1 липня п.р. становили 51,9 млн.дол. США, або більше половини (52,6%) від загального обсягу прямих іноземних інвестицій в області.

Кожне сьоме підприємство цієї галузі впродовж минулого року займалося інноваційною діяльністю. Ними впроваджено 8 нових технологічних процесів, з яких 3 маловідходні та ресурсозберігаючі, освоєно виробництво 10 інноваційних видів продукції. Обсяг реалізації інноваційної продукції становив 94,5 млн.грн., майже чверть її відвантажено за межі України.

Останні новини Чернігівщини

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж 13:21

В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає 12:10

У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.

За 6 місяців – 600 нових родин

За 6 місяців – 600 нових родин 11:01

Перші 6 місяців 2020 року закарбували у пам’яті кожного різні моменти, проте для молодят, які створили у цей період родини, вони залишаться знаковими впродовж усього життя.