Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 21 липня, 20:29:01

Харчові підприємства лідери з іновацій та виробництва на Чернігівщині

20.10.2012   11:33

Підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів в останні роки займають домінуюче положення в промисловості Чернігівщини.

На цих підприємствах зайнято 11,4 тис. штатних працівників, або більше чверті (26,9%) від загальної чисельності працюючих у промисловому виробництві. В обсязі реалізації промислової продукції їх частка становить понад 40%.

У січні–вересні п.р. проти аналогічного періоду минулого року випуск промислової продукції у виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів збільшився на 5,1%. Суттєво (у 2,2 раза) зросло виробництво крохмалів, крім модифікованих, на 42,4% більше вироблено молока й вершків сухих, на 9,7% – олії соняшникової нерафінованої, на 9,5% – масла вершкового, на 9,3% – молока й вершків згущених, на 8,3% – продуктів кисломолочних, на 8,2% – молока обробленого рідкого.

Підприємствами з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів за І півріччя 2012р. освоєно 55,4 млн.грн. капітальних інвестицій, або третину всіх інвестицій промисловості. Іноземні інвестиції станом на 1 липня п.р. становили 51,9 млн.дол. США, або більше половини (52,6%) від загального обсягу прямих іноземних інвестицій в області.

Кожне сьоме підприємство цієї галузі впродовж минулого року займалося інноваційною діяльністю. Ними впроваджено 8 нових технологічних процесів, з яких 3 маловідходні та ресурсозберігаючі, освоєно виробництво 10 інноваційних видів продукції. Обсяг реалізації інноваційної продукції становив 94,5 млн.грн., майже чверть її відвантажено за межі України.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові продовжують відновлення гуртожитку на Бобровиці: коли планують завершити роботи 17:09

Демонтують старе вимощення та планують ґрунт, аби зовсім скоро встановити новий покрив і надійноубезпечити фундамент від опадів. У Чернігові розпочався наступний етап реконструкції пошкодженого гуртожитку, що на вулиці Шевченка, 246а.

Повідомлено про підозру адміністраторці Viber-каналу, який допомагав уникати мобілізації 16:46

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 19-річній жительці Прилуцького району у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період (ч. 1 ст. 114-1 КК України).

Ремонт дороги на вулиці Курсанта Єськова розділять на дві черги: коли планують розпочати? 16:07

Дорогу на вулиці Курсанта Єськова почнуть ремонтувати цьогоріч, а завершать наступного.

«Прозорість і підзвітність»: робоча група спільно з громадськістю аналізує закупівлі та розглядає корупційні випадки 15:36

У жовтні минулого року при обласній військовій адміністрації розпочала діяльність робоча група «Прозорість і підзвітність».

У Ніжині поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень знайомому 19:05

Оперативники Ніжинського райуправління поліції за сприяння працівників карного розшуку обласної поліції впродовж доби розшукали та затримали чоловіка, який під час сварки завдав ножового поранення своєму приятелю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини