Посівні площі озимих культур під урожай 2021 року. ДОВІДКА
На Чернігівщині всіма категоріями господарств посів озимих культур на зерно та зелений корм під урожай 2021 р. проведено на площі 236 тис.га, що на 13% більше, ніж у попередньому році.
Підприємствами засіяно 213 тис.га (на 14% більше), господарствами населення – 23 тис.га (на 2% більше). На посіви озимих культур на зерно припадає 85% усіх озимих, у структурі яких частка пшениці становить 83%, жита – 16%, ячменю та тритикале – 1%.
Під озимим ріпаком на зерно зайнято 33тис.га(на 22% більше попереднього року).
Загалом збільшення посівів під озимі спостерігається і в цілому по Україні (на 1%),у 13 регіонах воно коливається від 1% до 13%.
Найбільші посіви озимини зосереджені в Одеській(968тис.га), Запорізькій (871 тис.га) та Миколаївській(765тис.га) областях.
Частка озимих культур на зерно по Україні становить 88%.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression