Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 жовтня, 03:36:06

Державні субсидії та компенсації — один з дієвих механізмів соціального захисту населення Чернігівщини

16.02.2021   15:59Агенцiя

Держава підтримує третину домогосподарств України в умовах зростання тарифів. Про це під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Платіжка» сказала міністр соціальної політики Марина Лазебна.

«Пільгами у нас користуються 1,8 мільйона людей. Це пільги статусні, вони визначені законом, розмір від 25 до 100% оплати комунальних послуг. Найбільше компенсуємо учасникам бойових дій. У січні середній розмір пільги, яку держава компенсує, складає 1100 гривень», – відзначила міністр.

Також, за її словами, 3 млн домогосподарств користуються субсидією на сплату житлово-комунальних послуг.

«73% субсидіантів, а це 3 млн домогосподарств, не сплачують більше, ніж 10% своїх доходів. Середній розмір субсидій у січні складав 2200 грн. Якщо ми візьмемо пільговиків 1,8 млн людей і субсидіантів 3 млн людей, то ми вже побачимо – це майже 5 млн людей, тобто третина домогосподарств України підтримується державою в умовах зростання тарифів», – зазначила Лазебна.

Довідково. Протягом січня 2021 року у Чернігівській області житлові субсидії у готівковій формі призначені понад 114 тисячам домогосподарств, а в безготівковій формі її отримали 5,3 тисячі домогосподарств. Водночас близько 20 тисяч осіб отримали пільги у готівковій формі, 33 тисячі – у безготівковій формі. Загальна сума нарахованих пільг та житлових субсидій в області у січні 2021 року склала 363,8 млн гривень.

Останні новини Чернігівщини

Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19

Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.

«Вистояли. Вижили. Переможемо»: у Чернігові презентували фільм про захисників і захисниць та вручили почесні нагороди 09:38

Традиційно 1 жовтня українці відзначають День захисників і захисниць. В обласному центрі вітали військовослужбовців, рятувальників і правоохоронців.

День захисників та захисниць України: у Чернігові вшанували воїнів та підняли «Прапор Надії» 09:16

Учора у Чернігові біля Катерининської церкви замайорів «Прапор Надії». Це символ віри у повернення українських полонених і зниклих безвісти. Його підняв колишній військовополонений, воїн 119 окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сергій Маценко.

2 жовтня: цей день в Україні і світі 09:12

2 жовтня відзначають Міжнародний день боротьби проти насилля, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день без алкоголю, Всесвітній день сільськогосподарських тварин, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри, День аудіофіла.

Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31

Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини