Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 жовтня, 14:50:34

Платники Чернігівщини у січні 2021 року поповнили бюджети на понад 1 мільярд гривень

12.02.2021   09:20Агенцiя

У січні платники податків Чернігівщини додали до бюджетів усіх рівнів більше 1 млрд грн податків та зборів. Начальник Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк зазначила, що рівень надходжень січня минулого року перевищено на 13 відс. або на 124,5 млн гривень.

До державного бюджету спрямовано 53 відс. коштів - 553 млн гривень. Це більше минулого року на 31 відс. (132 млн грн). Суттєво зросли надходження податку на додану вартість – у 1,6 рази (131 млн грн) та податку на прибуток – на 55 відс. (4,4 млн грн.).  

До місцевих бюджетів усіх рівнів надійшло близько 491 млн грн податків та зборів, що на 1,5 відс. менше показника минулого року. Понад 59 відс. суми, що надійшла до місцевих бюджетів, складає податок на доходи фізичних осіб – майже 289,9 млн гривень. Понад близько 15 відс. спрямованих до бюджетів коштів надійшло від сплати податку на майно (за земельні ділянки, нерухомість та транспорт – понад 72 млн грн). Вагоме значення для бюджетів територіальних громад має єдиний податок на підприємницьку діяльність, що складає понад 20 відс. загальної суми або 99,8 млн гривень. Акцизного податку від реалізації алкоголю, тютюну та пального надійшло понад 13 млн гривень.

Крім того, страхувальниками сплачено 388,8  млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, чим забезпечено зростання надходжень у порівнянні до січня 2020 року майже на 4 відс. - 14,4 млн гривень.

Останні новини Чернігівщини

40 медичних сестер Чернігова підвищили кваліфікацію завдяки службі зайнятості 14:34

У жовтні 2025 року 40 медичних сестерз Чернігівської обласної лікарні безкоштовно пройшли курси підвищення кваліфікації за спеціальністю «Медсестринство».

Вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 14:10

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики щодо виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Корюківському районі.

Працевлаштування осіб з інвалідністю: нові правила та можливості для роботодавців 13:39

З 1 січня 2026 року набуде чинності новий Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення права осіб з інвалідністю на працю» №4219-IX, який змінює підхід до працевлаштування осіб з інвалідністю.

Незаконна зрізали близько 400 дерев – трьом жителям Корюківського району повідомлено про підозру 13:18

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру трьом жителямКорюківського району унезаконній порубці дерев у лісах, перевезенні, збуті незаконно зрубаних дерев, вчиненій за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2, 4 ст. 246 КК України).

На Чернігівщині внаслідок російської атаки пошкоджена цивільна інфраструктура: поліція задокументувала наслідки 12:38

Вчора пізно ввечері росіяни вкотре атакували ударними безпілотниками місто Новгород-Сіверський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини